ASSA ABLOY – specjalista ds. kadr i płac

Data publikacji: 2021-02-03

Firma: ASSA ABLOY

Stanowisko: specjalista ds. kadr i płac

Miejscowość: Leszno

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Firma:  ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A

Twój zakres obowiązków

Samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych,

Sporządzanie sprawozdań oraz deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS),

Monitorowanie i zapewnienie zgodności dokumentacji kadrowej i płacowej ze zmieniającymi się przepisami prawa pracy,

Współpraca z instytucjami publicznymi w tym prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków,

Sporządzanie zaświadczeń z zakresu wynagrodzeń, w tym RP-7, Z-3,

Tworzenie i aktualizacja procedur dotyczących procesu wynagrodzeń, w tym wdrażanie nowych procesów.

Nasze wymagania

Praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń i bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,

Minimum 3 lata na samodzielnym stanowisku w obszarze płac i kadr w dużej organizacji,

Mile widziana znajomość programu Enova,

Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

Samodzielność w działaniu,

Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów.

To oferujemy:

Dynamiczne środowisko rozwoju,

Opieka medyczna,

Karta sportowa,