ASSA ABLOY MERCOR DOORS – technolog – programista CNC

Data publikacji: 2022-11-30

Firma: ASSA ABLOY MERCOR DOORS

Stanowisko: technolog - programista CNC

Miejscowość: Dobrzeń Wielki

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Oczekiwania:

Umiejętność pisania i modyfikacja programów CNC,
Podstawowa znajomość programowania w języku Visual Basic lub C#,
Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego,
Obsługa programów typu CAD,
Mile widziana znajomość Solid Works, Solid Edge (istnieje możliwość przyuczenia),
Zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna, umiejetność dostrzegania kluczowych detali w rysunkach technicznych,
Umiejętność pracy zespołowej, czyli:
otwarta komunikacja z członkami zespołu,
odwaga w zadawaniu pytań, gdy coś jest niejasne,
dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem,
pomaganie i wspieranie zespołu,

Umiejętność pracy w zmiennym środowisku, w którym projekty mają krótki czas realizacji,
Umiejętność tworzenia i zarządzanie dokumentacją procesową (tworzenie instrukcji produkcyjnych – istnieje możliwość przyuczenia),
Chęć zgłaszania pomysłów w celu usprawnienia procesu produkcji,
Znajomość podstaw systemów ERP moduł produkcyjny (mile widziany AX Dynamix),

Zadania:

Utrzymanie ciągłość produkcji,
Modernizacja technologii wytwarzania,
Udział w procesie kontroli jakości wyrobów gotowych,
Ścisła współpraca z działem przygotowania produkcji:
Przygotowanie dokumentacji do zleceń produkcyjnych,
Normowanie zużycia materiałów,Analiza i wstępna weryfikacja zleceń produkcyjnych,
Udział w ostatecznej kontroli wyrobów gotowych,
Analiza i obsługa reklamacji,
Tworzenie raportów, sprawozdań.

Dedykowany park maszynowy:

Wykrawarka rewolwerowa
Salvagnini S4 i P4 – Oprogramowanie Salvagnini – nowoczesna maszyna, nie wymagamy znajomości oprogramowania (oferujemy szkolenie)
SG1530, SG140 – wykrawarki Prima Power, oprogramowanie Prima Power + podstawy Visual Basic lub C# – nowoczesna maszyna, nie wymagamy znajomości oprogramowania (oferujemy szkolenie)
FBe3320 – Bender półautomatyczny – programowanie graficzne (w razie potrzeby oferujemy szkolenie)
EBe3320 – Centrum gnące automatyczne – giętarka – programowanie graficzne (w razie potrzeby oferujemy szkolenie)

Nasza oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premię kwartalną,
Możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu,
Możliwość pracy na nowoczesnych maszynach,
Szkolenia z programowania nowoczesnych maszyn – w zależności od potrzeb,
Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych w tym:
z prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu na osoby bliskie),
karty sportowej Multisport (w 3 wariantach – to Ty wybierasz najlepszą opcję dla siebie),
grupowego ubezpieczenia na życie,
świadczeń z ZFŚS ( m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia).
Możliwość korzystania z platformy szkoleniowej, w tym z nauki języka angielskiego,