ASSA ABLOY Mercor Doors – inżynier produkcji

Data publikacji: 2020-04-10

Firma: ASSA ABLOY Mercor Doors

Stanowisko: inżynier produkcji

Miejscowość: Płock

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Zadania:

Weryfikacja zleceń pod względem merytorycznym i materiałowym
Planowanie produkcji i koordynacja procesu zakupów
Przygotowanie dokumentacji technicznej w tym instrukcji stanowiskowych
Analiza możliwości produkcyjnych i dostosowanie ich do zamówień
Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla klientów
Identyfikowanie i rozwiązywania problemów jakościowych
Wsparcie działu jakości w zakresie nadzoru nad produkcją
Wsparcie techniczne dla działu produkcji, handlowego i realizacji

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn)
Min. roczne doświadczanie na stanowisku technologa/konstruktora/inżyniera produkcji/inżyniera jakości – preferowana branża stolarki budowlanej
Biegła obsługa AutoCAD
Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office (Outlook, Power Point, Excel, Word, Acces)
Znajomość zagadnień z zakresu planowania produkcji oraz optymalizacji przepływu materiałów
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Bogata wyobraźnia, nieszablonowe podejście do problemów i aktywne inicjowanie propozycji rozwiązań
Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość oprogramowania dedykowanego dla branży stolarki budowlanej
Doświadczenie w pracy w systemach ERP

Oferujemy:

Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju osobistego
Ciekawe wyzwania i cele do realizacji
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet medyczny