ASSA ABLOY – inżynier R&D

Data publikacji: 2022-07-04

Firma: ASSA-ABLOY

Stanowisko: inżynier R&D

Miejscowość: Dobrzeń Wielki

Województwo: Opolskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:

Doradztwo techniczne dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
Tworzenie dokumentacji technicznej i opisowej,
Analiza i ocena rozwiązań technicznych,
Udział w projektach badawczo-rozwojowych, prowadzących do optymalizacji i wdrożenia nowych produktów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Budownictwo, Inżynieria Materiałowa, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Produkcji),
Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
Znajomość oprogramowania AutoCAD, (mile widziana SolidWorks lub pokrewnwgo),
Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej,
Mile widziana znajomość j. angielskiego min. na poziomie B1/ B2,
Dobra znajomość MS Office,
Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji,
Gotowość do delegacji służbowych,
Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B,
Dobra organizacja pracy,
Komunikatywność.

Oferta:

Umowa o pracę,
Możliwość uzyskania premii kwartalnej,
Narzędzia pracy: Laptop, telefon,
Prywatna opieka medyczna Medicover Premium,
Elastyczne godziny pracy,
Ubezpieczenie na życie,
Dofinansowanie do wypoczynku,
Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji,
Praca w międzynarodowym środowisku,
Dostęp do szkoleń branżowych i językowych,
Zgrany i doświadczony zespół oraz dobra atmosfera pracy.