ANDREWEX – technolog drewna

Data publikacji: 2021-07-28

Firma: ANDREWEX

Stanowisko: technolog drewna

Miejscowość: Cierpice

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków

Normowanie procesów technologicznych i ustalanie norm czasowych.

Doskonalenie procesów produkcji i metod pracy.

Optymalizacja procesów technologicznych i opracowywanie nowych.

Nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej.

Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej

Poszukiwanie nowych rozwiązań materiałowych.

Określenie i kontrola zużyć materiałowych oraz sporządzanie zestawień.

Wykonywanie wzorów, projektów wyrobów łącznie z prototypami.

Przeprowadzanie badań i testów materiałów.

Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

Wymagania

Wykształcenie techniczne -preferowane w zakresie technologii drewna.

Umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe wyzwania i zagadnienia techniczno-technologiczne.

Znajomość programu AutoCad lub pokrewnych.

Umiejętności organizacyjne.

Pracowitość i odpowiedzialność.

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie będącej liderem w branży drzewnej

Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktur całego przedsiębiorstwa

Uczestnictwo w nowych projektach oraz przy wprowadzaniu zmian w już prowadzonych.

Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę

Długoterminową współpracę

Pełną wyzwań pracę w młodym zespole

Miłą atmosferę pracy
Wynagrodzenie na poziomie uzależnionym od postępów w przyswajaniu wiedzy i jej praktycznym zastosowaniu