ALUWINDOWS – technolog-konstruktor

Data publikacji: 2020-08-14

Firma: ALUWINDOWS

Stanowisko: technolog - konstruktor

Miejscowość: Narew k.Hajnówki

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Obowiązki:

tworzenie dokumentacji wykonawczej, produkcyjnej,
rozwiązywanie zagadnień w obszarze konstrukcji i technologii,
wdrażanie nowych technologii w zakresie konstrukcji aluminiowych,
budowanie wizerunku firmy wśród nowych i stałych klientów.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie techniczne,
znajomość programów: AUTOCAD- warunek konieczny,
dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
samodzielność działania,
samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
wysokie wynagrodzenie,
ciekawą pracę i dynamiczny rozwój wraz z rozwojem firmy,
możliwość zdobycia nowych specjalistycznych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych,
samochód służbowy