ALURON – specjalista ds. organizacji produkcji

Data publikacji: 2020-04-27

Firma: ALURON

Stanowisko: specjalista ds. organizacji produkcji

Miejscowość: Zawiercie

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:

Wdrożenie procesów optymalizacyjnych w obszarach: produkcja, logistyka, utrzymanie ruchu,
Parametryzacja produkcji
Wdrażanie usprawnień, dających wymierne korzyści finansowe
Realizacja szkoleń wewnętrznych z obszaru Lean Manufacturingu
Prowadzenie audytów wewnętrznych
Tworzenie wizualizacji w celu poprawy ergonomii oraz przepływu materiału w zakładzie

Oczekiwania wobec Kandydatów:

Wykształcenie wyższe
Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing: 5S, KAIZEN, KANBAN
Doświadczenie w dziale Lean lub organizacji produkcji potwierdzone udokumentowanymi wynikami
Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy zespołowej
Samodzielność, odpowiedzialność oraz terminowość w wykonywaniu zadań
Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze zarządzania i udoskonalania produkcji (Lean Manufacturingu)

Oferujemy:

Umowę o pracę
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Pracę w stabilnej i rzetelnej firmie
Atrakcyjne ubezpieczenie
Imprezy integracyjne
Prezenty mikołajkowe dla dzieci
Karnety na mecze PlusLigi
Karnety na siłownię INTERFIT CLUB dla pracowników i najbliższej rodziny