ALURON – regionalny kierownik sprzedaży (Warmińsko-Mazurskie)

Data publikacji: 2022-06-20

Firma: ALURON

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży (Warmińsko-Mazurskie)

Miejscowość: woj. Warmińsko-Mazurskie

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Branża: Dostawca

Poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży, odpowiedzialnego za pozyskiwanie klientów oraz realizację celów handlowych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne u klienta przy wdrażaniu produktu
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników klienta
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym
  • Realizacja celów handlowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Znajomość branży stolarki okiennej, drzwiowej i fasadowej
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programów do kosztorysowania/ licz okno
  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju, awansu
  • Pracę w stabilnej i rzetelnej firmie
  • Ciekawe wyzwanie zawodowe dla ambitnych
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon, szkolenia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres:
rekrutacja@aluron.plwpisując w temacie nazwę stanowiska.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 696 625 341.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych, organizowanych przez Aluron Sp. z o.o.”