ALURON – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2023-01-12

Firma: ALURON

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: województwo lubelskie

Województwo: Lubelskie

Branża: Dostawca

ALURON, producent systemów aluminiowych klasy premium, od ponad 20 lat wyznacza trendy na rynku stolarki w Polsce i poza jej granicami. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej, drzwiowej oraz kompleksowych systemów aluminiowych wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy. Inwestorzy, architekci oraz producenci stolarki doceniają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, materiał, estetykę, funkcjonalność oraz szerokie możliwości aranżacyjne.

Obecnie poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży, odpowiedzialnego za pozyskiwanie klientów oraz realizację celów handlowych na terenie województwa lubelskiego.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z Klientami
  • Realizacja założonych celów handlowych
  • Doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń
  • Analiza rynku stolarki aluminiowej
  • Raportowanie wyników pracy
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w sprzedaży stolarki aluminiowej – minimum 2 lata
  • Znajomość programów do kosztorysowania/ licz okno
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju, awansu
  • Pracę w stabilnej i rzetelnej firmie
  • Ciekawe wyzwanie zawodowe dla ambitnych
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon, szkolenia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres:
rekrutacja@aluron.plwpisując w temacie nazwę stanowiska.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 696 625 341.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych, organizowanych przez Aluron Sp. z o.o.”

O firmie

Aluron

Dostawca