ALURON – kierownik działu kontroli jakości

Data publikacji: 2023-04-26

Firma: ALURON

Stanowisko: kierownik działu kontroli jakości

Miejscowość: Zawiercie

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:

Reprezentowanie firmy na zewnątrz w kontaktach z klientami, dostawcami oraz jednostkami certyfikującymi
Współpraca z klientami w zakresie procesów jakościowych, reklamacji
Monitorowanie procesu reklamacji: analiza błędów wewnętrznych, zewnętrznych, przygotowywanie raportów, monitorowanie działań korygujących
Analiza danych pomiarowych z kontroli wejścia towarów
Przeprowadzanie wewnętrznych audytów w obszarze wejścia towarów
Wdrożenie programów i planów kontroli i badań wyrobów oraz zorganizowanie stanowisk dla prowadzenia skutecznej kontroli i pomiarów, zgodnie z założeniami Zakładowej Kontroli Produkcji
Nadzór jakościowy nad produkcją, przygotowanie wzorów dokumentów, formularzy itp. dokumentów, zgodnie z funkcjonującym Systemem zarządzania
Analizowanie przyczyn powstałych problemów jakościowych w całym procesie realizacji zamówienia, w celu wspólnego z osobami odpowiedzialnymi podejmowania odpowiednich działań na rzecz poprawy jakości procesu i produktu
Obsługa reklamacji jakościowych zgłaszanych przez odbiorców, jak i również kierowanych do dostawców
Zarządzanie podległym zespołem pracowników, w tym motywowanie pracowników
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Umiejętność właściwej interpretacji przepisów i norm dotyczących zakresu kontroli jakości

Oczekiwania wobec Kandydata:

Znajomość Norm ISO 9001 i 14001
Wykształcenie wyższe, kierunkowe
Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika działu kontroli jakości
Zapewnienie wymaganego poziomu jakości wytwarzanych produktów, minimalizacja reklamacji
Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych w ramach procesu ciągłego doskonalenia
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
Samodzielność w rozpoznawaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań

Oferujemy:

Pracę w stabilnej i rzetelnej firmie, której produkty obecne są na wszystkich kontynentach
Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i stanowiska
Umowę o pracę lub kontrakt B2B
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Możliwości współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży
Atrakcyjne ubezpieczenie
Bezpłatne porady prawne
Imprezy integracyjne
Prezenty mikołajkowe dla dzieci
Paczki świąteczne dla pracowników
Karnety na mecze PlusLigi – drużyny siatkarskiej Aluron – CMC Warta Zawiercie
Karnety na siłownię INTERFIT CLUB dla pracowników i najbliższej rodziny

O firmie

Aluron

Dostawca