ALURON – inżynier działu przygotowania produkcji

Data publikacji: 2022-08-12

Firma: ALURON

Stanowisko: inżynier działu przygotowania produkcji

Miejscowość: Zawiercie

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:

  • wycena zapytań ofertowych i sporządzanie kosztorysów zleceń produkcyjnych
  • opiniowanie projektów pod kątem możliwości produkcyjnych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • współpraca z pracownikami produkcji

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne – Absolwent Politechniki
  • znajomość programu AutoCad
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rzetelnej firmie, której produkty obecne są na wszystkich kontynentach
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i stanowiska umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwości współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży
  • atrakcyjne ubezpieczenie
  • bezpłatne porady prawne
  • Imprezy integracyjne
  • prezenty mikołajkowe dla dzieci
  • paczki świąteczne dla pracowników
  • karnety na mecze PlusLigi – drużyny siatkarskiej Aluron- CMC Warta Zawiercie
  • karnety na siłownię INTERFIT CLUB dla pracowników i najbliższej rodziny