ALUPLAST – specjalista ds. sprzedaży

Data publikacji: 2020-07-20

Firma: ALUPLAST

Stanowisko: spaecjalista ds. sprzedaży

Miejscowość: Poznań

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 40% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży krajowej / eksportowej

Twoje zadania na tym stanowisku:

Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień klientów
Nadzór nad procesem realizacji zamówienia
Doradztwo w zakresie przygotowania zamówienia
Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
Konsultacje i obsługa zapytań ze strony klientów (zamówienia, dostawy, reklamacje)
Realizacja procedur związanych z procesem obsługi klientów

Nasze wymagania:

Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (B2B)
Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)
Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne)
Łatwość nawiązywania kontaktów
Umiejętność prowadzenia rozmów/negocjacji z klientem
Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
Znajomość ERP (mile widziana znajomość programu XL-COMARCH)
Motywacja, chęci do rozwoju umiejętności i kompetencji

Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj
Aplikuj na to stanowisko przez system e-recruiter

O firmie

Aluplast

Dostawca