ALUFAB – asystent/ka projektanta konstrukcji aluminiowych

Data publikacji: 2022-11-22

Firma: ALUFAB

Stanowisko: asystent/ka projektanta konstrukcji aluminiowych

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

  • realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej, zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych,
  • opracowywanie na podstawie dokumentacji zestawień elementów przeznaczonych do zamówienia,
  • podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu niezgodności,
  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów typu CAD,
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub status studenta lub absolwent studiów wyższych,
  • otwartość na nowe projekty,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność i konsekwencja w działaniu

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie w dobrze rozwijającej się firmie,
  • przyjazną pracownikom rodzinną kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości,
  • ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą, proszę prześlij swoje CV na adres e-mail office@alu-fab.com

O firmie

Alufab

Producent