ALU-GARDEN – inżynier – kierownik projektów

Data publikacji: 2022-05-13

Firma: ALU-GARDEN

Stanowisko: inżynier - kierownik projektów

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

zarządzanie podległym personelem

kooperacyjna praca z właścicielami spółki

realizacja zleceń wg ustalonego harmonogramu działań

kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych

rozwiązywanie problemów technicznych

kontrolowanie i planowanie magazynowych stanów materiałowych

planowanie i realizacja zakupów materiałowo-sprzętowych

współpraca i kontrola usług zewnętrznych

nadzór i kontrola wykonawców oraz dostawców zewnętrznych

organizacja działań logistycznych

kontrola stanu parku maszynowo-narzędziowego

prowadzenie i kompletacja dokumentacji wykonawczych oraz powykonawczych dla realizowanych zleceń

dobór metod oraz technologii realizacji zleceń

tworzenie kosztorysów dla zadań i zleceń spółki

opracowanie podstawy technologiczno-kosztowej do ofert

współtworzenie i wdrażanie narzędzi kontroli kosztów, jakości i terminowości

składanie miesięcznych raportów z realizacji zadań i zleceń

reprezentacja spółki na wskazanych spotkaniach i naradach zewnętrznych oraz wewnętrznych

budowanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z kontrahentami

prowadzenie i organizacja szkoleń dla pracowników

współtworzenie i wdrażanie procedur wewnętrznych

Nasze wymagania

znajomość szkła budowlanego, stalowych i aluminiowych dachów, elewacji, okien, drzwi

doświadczenie w biurze przy projektowaniu i rysowaniu projektów elewacji

doświadczenie na budowie przy realizacji szklano-metalowych dachów, elewacji, okien i drzwi

wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria lądowa lub architektura

doświadczenie w zakresie projektowania elewacji

bardzo dobra znajomość ms office, w szczególności ms excel, ms word,

bardzo dobra znajomość autocad

umiejętności analityczne

umiejętności negocjacyjne

dobra organizacja pracy własnej

chęć poznania najnowszych technologii budowlanych

dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

umiejętność pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach

prawo jazdy kat. b

zdolności współpracy z ludźmi, otwartość, szczerość

To oferujemy

stabilne zatrudnienie – stała umowa o pracę, w tym okres próbny.

możliwość poznania najnowszych technologii projektowania, budowy, serwisu elewacji i dachów szklanych.

atrakcyjne wynagrodzenie,
niezbędne narzędzia pracy: samochód osobowy, komputer z legalnym oprogramowaniem, telefon do dyspozycji