Altom – Doradca handlowy

Data publikacji: 2019-11-16

Firma: ALTOM

Stanowisko: Doradca handlowy

Miejscowość: Toruń

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Producent

Miejsce pracy: Toruń , kujawsko – pomorskie

Zadania:

  • Doradztwo techniczno-handlowe dla Klientów
  • wykonywanie kalkulacji materiałowych, wycen
  • budowanie długotrwałych relacji z obecnymi i nowymi klientami firmy
  • prowadzenie negocjacji sprzedażowych w ramach ustalonej polityki firmy
  • aktywna sprzedaż , pozyskiwanie nowych klientów
  • nadzorowanie przebiegu realizacji zamówień

    Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Doświadczenie w branży stolarki PCV, aluminium lub pokrewnej jako atut
  • Dyspozycyjność i komunikatywność,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym ważny atut
  • Wykształcenie wyższe lub średnie

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy