AGC GLASS – przedstawiciel techniczno-handlowy

Data publikacji: 2023-05-10

Firma: AGC GLASS

Stanowisko: przedstawiciel techniczno-handlowy

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie

Branża: Dostawca

Zadania:

aktywne poszukiwanie nowych rynków zbytu dla produktów AGC
doradztwo w zakresie oferowanych produktów
przeprowadzanie szkoleń dla odbiorców
realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży
nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
monitorowanie rynku
dokonywanie bieżących analiz i raportowanie
kreowanie pozytywnego wizerunku firmy AGC na rynku

Oczekiwania:

znajomość rynku szkła budowlanego i szkła przetworzonego
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (lub w Dziale Handlowym)
samodzielność, dyspozycyjność
komunikatywność, wysoka kultura osobista
determinacja i konsekwencja w dążeniu do osiągania celów
znajomość obsługi komputera
gotowość do podróży służbowych
umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
umiejętność organizowania własnej pracy
znajomość języka angielskiego jako obowiązkowa
wykształcenie wyższe

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
stabilne warunki zatrudnienia
przyjazną atmosferę
rozwój zawodowy poprzez podnoszenie kwalifikacji
atrakcyjne i motywujące zarobki
narzędzia: samochód, telefon, komputer