AGAD – specjalista ds. sprzedaży stolarki

Data publikacji: 2022-04-29

Firma: AGAD

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży stolarki

Miejscowość: Toruń

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Producent

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie ofert do przetargów
  • Sporządzanie kosztorysów, ofert przetargowych
  • Wyszukanie i obsługa potencjalnego odbiorcy
  • Sporządzanie kalkulacji i ofert dla klientów indywidualnych
  • Wykonywanie  pomiarów stolarki
  • Opracowywanie dokumentów produkcyjnych
  • Koordynowanie oraz nadzór nad pracami montażowymi

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w branży produkcji okien i drzwi
  • Umiejętność obsługi programów do wycen
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w renomowanej Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

rekrutacja@agad.pl

lub kontakt pod numerem tel: 056/659-09-22