ABM JĘDRASZEK – specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

Data publikacji: 2022-12-19

Firma: ABM JĘDRASZEK

Stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Opis stanowiska:

  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Realizowanie polityki handlowej firmy
  • Profesjonalna obsługa handlowa klientów
  • Przygotowywanie wycen dla klientów w porozumieniu z działem handlowym oraz ofert anglojęzycznych
  • Przyjmowanie i administrowanie dokumentacji dotyczącej zamówień klientów

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie w branży budowlanej, najchętniej stolarki otworowej.
  • Warunek konieczny –  znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, mile widziany poziom C1, C2
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • Wysoka orientacja na potrzeby Klienta oraz wyznaczone cele,
  • Łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji interpersonalnych,
  • Zdolność do efektywnej realizacji zadań pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Szkolenia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Pracę w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl

z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ABM Jędraszek Sp. J. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”