ABM Jędraszek – przedstawiciel handlowy na terenie Włoch

Data publikacji: 2022-12-06

Firma: ABM JĘDRASZEK

Stanowisko: przedstawiciel handlowy na terenie Włoch

Województwo: Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Lubelskie, Lubuskie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy na terenie Włoch

Opis stanowiska:

– Oferta dotyczy sprzedaży produktów stolarki okiennej i drzwiowej

polskiego producenta do klienta profesjonalnego na terenie Włoch.

– Stanowisko dotyczy pracownika terenowego, raportującego do przełożonego.

– Przed podjęciem pracy firma zapewnia szkolenie produktowe w siedzibie firmy

– Kandydat będzie odpowiedzialny za powierzony region na terenie Włoch

Zadania:

– Realizacja celów sprzedaży w przypisanym regionie

– Budowanie sieci dystrybucji – nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami

– Utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami

– Monitorowanie aktywności i działalności konkurencji

– Wprowadzanie narzędzi oraz systemów wspierających sprzedaż

– Udzielanie klientom wsparcia technicznego

– Ścisła współpraca z działem handlowym w siedzibie firmy

Wymagania:

– Umiejętność nawiązywania i budowania relacji

– Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

– Biegła znajomość języka włoskiego i polskiego.

– Znajomość branży stolarki okiennej

– Systematyczność w działaniu i dążenie do wyznaczonych celów

– Obsługa komputera

– Dyspozycyjność

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

– Pakiet szkoleń podstawowych, obejmujący – szkolenia produktowe oraz dotyczące  programów do ofertowania

– Prywatną opiekę medyczną

– Umowę o pracę na pełny etat

– Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

– Pracę w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze

– Swobodę w organizacji czasu pracy

– Kartę sportową

– Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, materiały marketingowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl

z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ABM Jędraszek Sp. J. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”