ABM JĘDRASZEK – przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki

Data publikacji: 2022-04-08

Firma: ABM JĘDRASZEK

Stanowisko: przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki

Miejscowość: praca w terenie (Niemcy)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cib/forumbranzowe.com/wp-content/themes/forum_branzowe/single-oferta_pracy.php on line 77

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Opis stanowiska:

  • Oferta dotyczy sprzedaży wysokojakościowych produktów budowlanych polskiego producenta – stolarki PCV i Aluminium, profesjonalnemu klientowi

Grupa docelowa: Stolarnie, firmy montażowe, handlarze elementami budowalnymi

  • Praca w terenie
  • Przypisany rejon w Niemczech

Zadania:

  • Realizacja powierzonych celów na danym obszarze
  • Budowa sieci sprzedaży- pozyskiwanie klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Znajomość rynku i panujących trendów, monitorowanie działań konkurencji
  • Wprowadzanie narzędzi oraz systemów wspierających sprzedaż
  • Raportowanie działań bieżących oraz planowanych do przełożonych
  • Ścisła współpraca z działem handlowym firmy

Profil:

  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i budowanie sieci klientów
  • Biegła znajomość języka polskiego i niemieckiego
  • Znajomość branży budowlanej będzie atutem
  • Systematyczność, dobra organizacja pracy, dążenie do wyznaczonych celów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość MS Office, biegła obsługa komputera

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Pakiet szkoleń niezbędnych do pracy na powierzonym stanowisku
  • Praca w bardzo miłej i przyjaznej  atmosferze
  • Swobodę organizacji czasu pracy
  • Niezbędne narzędzie: Samochód, laptop, telefon, materiały marketingowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl

z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ABM Jędraszek Sp. J. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”