ABM JĘDRASZEK – pracownik utrzymania ruchu

Data publikacji: 2022-07-06

Firma: ABM JĘDRASZEK

Stanowisko: pracownik utrzymania ruchu

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Do naszego obszaru produkcji stolarki PVC poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Pabianice

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, kontrola maszyn i procesu produkcyjnego.
  • Korekty ustawień maszyn i usuwanie podstawowych problemów związanych z procesem.
  • Efektywne wykorzystywanie materiałów do produkcji.
  • Utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego i czystości maszyn.
  • Aktywny udział w grupach usprawniających.
  • Czynny udział w pracach modernizacyjnych, prewencyjnych i remontowych.
  • Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP, oraz obowiązującymi procedurami i normami.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, techniczne.
  • Zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze mechaniki, mechatroniki, automatyki.
  • Uprawnienia SEP (będą dodatkowym atutem).
  • Dokładność, sumienność, zdolności manualne, rzetelność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne, ścieżki rozwoju).
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę sportową.

Proces rekrutacji:

  1. Aplikuj
  2. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie do 2 dni.
  3. Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną.
  4. Umowa o pracę – 3-miesięczny okres próbny.
  5. Praca na stałą umowę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl

z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”