ABM JĘDRASZEK – montażysta stolarki PCV i Aluminium

Data publikacji: 2023-01-10

Firma: ABM JĘDRASZEK

Stanowisko: montażysta stolarki PCV i Aluminium

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Montażysta stolarki PCV i Aluminium

Miejsce pracy: Pabianice

Opis stanowiska:

  • montaż okien i drzwi na miejscu u klienta,
  • dokonywanie pomiarów

Wymagania:

  • motywacja, zaangażowanie w pracy,
  • zdolności manualne i techniczne,
  • dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna,
  • doświadczenie w branży będzie dużym atutem ale nie jest konieczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta sportowa
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl

Z dopiskiem aplikacja na stanowisko Montażysta stolarki

lub pozostawienie CV w salonie firmowy ABM Jędraszek

z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ABM Jędraszek Sp. J. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)