ABM Jędraszek – dyrektor sprzedaży ds. eksportu

Data publikacji: 2023-02-13

Firma: ABM JĘDRASZEK

Stanowisko: dyrektor sprzedaży ds. eksportu

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Jesteśmy firmą produkcyjną, realizującą sprzedaż na rynek polski jak i rynki zagraniczne. Naszym klientom, odbiorcom profesjonalnym, oferujemy sprzedaż i dostawę stolarki otworowej PCV i aluminium.

Do naszego działu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor sprzedaży ds exportu

Miejsce pracy: Pabianice

Opis stanowiska:

  • organizacja pracy podległego zespołu zapewniająca efektywne i terminowe wykonywanie zadań
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym: rekrutacja, szkolenie, mentoring, monitoring i ocena wyników pracy, rozwijanie kompetencji pracowników
  • rozwój sprzedaży i rentowność podległych działów
  • realizowanie powierzonych zadań zgodnie ze strategią sprzedażową firmy
  • opracowanie oraz budowanie strategii sprzedaży na nowe rynki exportowe
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi i zaufania do marki na rynku
  • ścisła współpraca z działem marketingu, logistyki, finansów, zarządzania projektami

Wymagania:

  • stały monitoring podległych rynków
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem
  • postawa zorientowana na realizowanie wyznaczonych celów
  • zdolność pracy w dynamicznej atmosferze, pod presją czasu
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację zamówień/umów
  • doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży
  • strategiczne podejście do biznesu
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Pełna decyzyjność wobec podległego zespołu
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną, samochód służbowy, laptop, telefon
  • Kartę sportową

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl

z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).