Data publikacji: 2024-04-03

Firma: MFO

Stanowisko: młodszy specjalista ds. HR

Miejscowość: Sochaczew

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji projektów z obszaru HR w tym szkoleń, polityki personalnej,
  • przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji z obszaru HR,
  • poszukiwanie bezpośrednie kandydatów do pracy w MFO,
  • prowadzenie/współprowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska różnego szczebla,
  • udział w działaniach employer brandingowych, przygotowywanie grafik i materiałów promocyjnych,
  • wsparcie w organizacji wydarzeń firmowych,
  • możliwość współprowadzenia szkoleń wewnętrznych.

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenia w pracy w dziale HR i/lub chęć rozwoju w tym obszarze,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel, doświadczenie w przygotowywaniu analiz i raportów lub zdolność analitycznego myślenia, chęć nauki Excela i pracy z danymi,
  • zaangażowanie w pracę, komunikatywność i otwartość do pracy w zespole,
  • znajomość programu PowerPoint i programów graficznych oraz chęć zwiększania swoich umiejętności poprzez ich użytkowanie w codziennej pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • student/studentka studiów kierunkowych (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne), ale nie jest to konieczne – ważniejsze jest zainteresowanie obszarem HR.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie z branży stalowej, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • możliwość zatrudnienia od zaraz, w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę.
  • prywatną opiekę medyczną LUX MED,
  • ubezpieczenie na życie UNIQA,
  • możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z wiodącą firmą z branży stalowej, notowaną na parkiecie głównym GPW.