Data publikacji: 2024-03-11

Firma: Porta

Stanowisko: kierownik działu eksportu

Miejscowość: Bolszewo

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • budowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej na rynki zagraniczne,
  • analiza rynków zagranicznych, monitorowanie trendów i identyfikowanie nowych możliwości biznesowych,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi klientami zagranicznymi, poszukiwanie rozwiązań odpowiednich dla poszczególnych rynków, poszukiwanie przewag rynkowych dla oferowanego produktu,
  • opieka i wyznaczanie celów dla zespołu eksportu, dbałość o rozwój pracowników, pozytywne zarządzanie zespołem,
  • udział w targach i szkoleniach dystrybutorów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem eksportowym oraz sprzedażą produktu technicznego,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie atutem kandydata (niemiecki, rosyjski, czeski, języki bałkańskie, skandynawskie),
  • umiejętność zarządzania zespołem, budowania zaangażowania, nastawienia na cele, współpracy w zespole, kierowania rozwoju pracowników,
  • umiejętność analitycznego myślenia, poszukiwania rozwiązań biznesowych i operacyjnych dla realizowanych kontraktów,
  • otwartość kulturowa, zdolność do adaptacji do różnych warunków wynikających ze specyfiki prowadzenia biznesu w różnych zakątkach świata,
  • prawo jazdy kat. B i otwartość do podróży służbowych (minimum 1x tydzień w kwartale).

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • rabat na nasze produkty,
  • finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników,
  • karty podarunkowe dla dzieci,
  • dodatek relokacyjny – jeśli to dla nas się przeprowadzisz,
  • kartę multisport,
  • bezpłatną opiekę medyczną,
  • bezpłatny parking.