kierownik sprzedaży obiektowej – Polska północna

Data publikacji: 2023-10-06

Firma: Aluron

Stanowisko: kierownik sprzedaży obiektowej - Polska północna

Miejscowość: Zawiercie

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:

  • współpraca z pracowniami architektonicznymi i generalnymi wykonawcami;
  • wsparcie inwestorów w zakresie rozwiązań technicznych;
  • koordynacja realizacji projektów;
  • budowanie dobrych relacji z klientem;
  • realizacja celów handlowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • znajomość branży budowlanej, stolarki okiennej, drzwiowej i fasadowej;
  • wykształcenie techniczne;
  • znajomość programów CAD;
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • możliwość rozwoju, awansu;
  • pracę w stabilnej i rzetelnej firmie;
  • ciekawe wyzwanie zawodowe dla ambitnych;
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon, szkolenia;
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres:
rekrutacja@aluron.plwpisując w temacie nazwę stanowiska.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 696 625 341.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych, organizowanych przez Aluron Sp. z o.o.”

O firmie

Aluron

Dostawca