Odwiedź stoiska targowe bez wychodzenia z domu

Red.: PG |Data publikacji: 2020-06-13

W związku z pandemią koronawirusa w ostatnich miesiącach nie odbyły się żadne z planowanych imprez targowych. Wiele firm zdecydowało się nie tylko na udział w webinariach, ale również na stworzenie wirtualnych modeli swoich stoisk. Warto je odwiedzić!

W 2020 roku branża stolarki nie miał okazji spotkać się targach Fensterbau Frontale, których najbliższa edycja została odwołana. Również Glasstec został przesunięty na przyszły rok (pisaliśmy o tym TUTAJ). Na razie data targów BAU wydaje się niezagrożona, choć coraz więcej firm reprezentujących stolarkę odwołuje swój udział w Monachium w 2021 r. Również R+T w Stuttgarcie na razie są zapowiadane w pierwotnym terminie.  

Firmy poszukują jednak możliwości prezentacji swoich produktów oraz rozwiązań na sezon 2020. Jednym z nich jest udział w webinariach organizowanych przed Forum Branżowe. Najbliższe pt. “Nowości na sezon 2020, cz. 4” odbędzie się 18 czerwca. Można się na nie zapisać bezpłatnie TUTAJ.

Część zdecydowała się również na stworzenie wirtualnych stoisk targowych, które dają wrażenie odwiedzania na żywo firm podczas imprez branżowych. Przygotowaliśmy krótki przegląd takich rozwiązań z naszej branży.

Schüco

Podczas wirtualnego spaceru po stoisko Schüco można zapoznać się z najnowszymi produktami oraz rozwiązaniami online, które miały być po raz pierwszy zaprezentowane podczas targów Fensterbau Frontale w Norymberdze.

Maco

Maco również zaprasza na swoje stoisko targowe, które pierwotnie mieliśmy zwiedzać podczas Fensterbau Frontale 2020. W tym przypadku firma zaproponowała spacer w formie filmu wideo:

Deceuninck

Stoisko z ekspozycją rozwiązań i produktów, które miało zostać zaprezentowane podczas targów Fensterbau Frontale, zostało przeniesione do świata wirtualnego również w przypadku firmy Deceuninck. Podczas imprezy w Norymberdze miała się odbyć premiera nowej serii Elegant.

Veka

Cyfrowe stoisko przygotowała również firma Veka. Jego motto brzmi: „Gotowe na przyszłość”. Wśród nowości m.in. całkowicie przeprojektowany system drzwi podnoszono-przesuwnych Vekamotion 82 oraz nowa odsłona Veka AluConnect.

Selve

Wirtualne stoiska targowe postanowił zaprezentować również niemiecki producent części oraz napędów do rolet i osłon przeciwsłonecznych – firma Selve. W tym przypadku firma przygotowała filmową prezentację swojej przestrzeni targowej i zaprezentowanych na niej nowości. Co ciekawe, jest ona dostępna również w języku polskim:

Hautau

Na swoje stoisko stworzone w wirtualnej rzeczywistości zaprasza również niemiecki producent okuć, firma Hautau. Również w tym przypadku nie zabrakło nowości na sezon 2020.

 

Zobacz również

Rekordowa popularność programu Czyste Powietrze

Rekordowa popularność programu Czyste Powietrze

W ostatnim tygodniu kwietnia Polacy złożyli rekordową liczę wniosków w ramach programu Czyste Powietrze - 4121.

Znakomity kwartał w Saint-Gobain

Znakomity kwartał w Saint-Gobain

Saint-Gobain podsumował pierwszy kwartał pod względem handlowym. Sprzedaż była wyższa w porównaniu do 2020 r. o 14,3 proc.

KRISPOL przetarł termomodernizacyjny szlak

KRISPOL przetarł termomodernizacyjny szlak

Produkty firmy KRISPOL znalazły się na liście Zielonych Urządzeń i Materiałów dedykowanych do programu Czyste Powietrze i ulgi termomodernizacyjnej. Był to pierwszy producent stolarki, który został uwzględniony w tym zestawieniu. Obecnie na liście są również produkty firm Plastbud oraz Wiśniowski.

1