Nowy system Aluprofu w starej cenie

Red.: RK |Data publikacji: 2021-01-12

W związku ze zmianą wymagań Warunków Technicznych 2021, a zgodnie z wcześniejszą obietnicą, Aluprof z początkiem roku wprowadził do swojego portfolio nowy produkt: system okien MB-79N. Zastąpił on dotychczasowy system MB-70HI, a pomimo lepszych parametrów, wcale nie będzie od niego droższy.

System został opracowany z myślą o spełnieniu nowych zapisów Warunków Technicznych, wymagających od okien wsp. Uw<0,9 , a dla drzwi Ud<1,3. Nowe kształtowniki, wyposażone w najnowszej technologii przekładki termiczne, charakteryzują się współczynnikiem Uf=0,83 W/m2K i umożliwiają produkcję konstrukcji o pożądanej izolacyjności cieplnej, czyli UW dla okien już od 0,64 W/(m2K). Na bazie systemu MB-79N można wykonać wiele rodzajów konstrukcji, takich jak okna stałe, rozwierane, uchylne i uchylno-przesuwne. Nowy system Aluprofu kompatybilny jest z systemami MB-86 i MB-104 Passive, a dostępny jest w 3 wariantach budowy (E, ST, SI). System, zapewniający wysoką jakość przy optymalnym poziomie kosztów, jest dostępny w sprzedaży od początku tego roku.

Istotną dla producentów informacją jest ta, że nowy system MB-79N o parametrach znacznie lepszych niż popularny, starszy system o zabudowie 70 mm, dostępny będzie w tej samej cenie. W ten sposób Aluprof dowiódł, że wbrew obawom niektórych działaczy związkowych, podniesienie parametrów cieplnych okien wcale nie musi wiązać się ze wzrostem kosztów produkcji i wzrostem ceny produktu końcowego. Przed kilkoma tygodniami dobitnie zapowiadała to szefowa marketingu Aluprofu, pani Bożena Ryszka:

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy produkt szybko przypadnie do gustu zarówno naszym klientom, jak i inwestorom. Zalety systemu okienno-drzwiowego MB-79N doceni każdy, kto poszukuje produktu spełniającego wysokie wymagania, a zarazem chce zachować optymalny poziom kosztów. Produkt ten będzie dostępny w tym samym zakresie cenowym, co MB-70HI.

Pełną, najnowszą ofertę Aluprofu zobaczyć można na rozpoczętym dzisiaj evencie BAU-Online, którego ta firma jest sponsorem. A oto nasza wcześniejsza zapowiedź wprowadzenia tego nowego systemu:

Nowy system okienno-drzwiowy w ofercie Aluprof MB-79N

Zobacz również

Targi BAU Online już za nami

Targi BAU Online już za nami

W tym roku targi BAU odbyły się w wersji online. Nie zastąpiły one tradycyjnych spotkań, ale stanowiły dobrą okazję, by nawiązać kontakt z wystawcami czy poznać nowości produktowe.

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Grupa Mercor zamyka rok 2020 ze znacznym wzrostem i wita w strukturach nową spółkę.

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze w tym roku obecne było podczas targów Bau online. Firma w swoim stoisku prezentowała szereg nowości.

1