Nowy system Aluprofu w starej cenie

Red.: |Data publikacji:

W związku ze zmianą wymagań Warunków Technicznych 2021, a zgodnie z wcześniejszą obietnicą, Aluprof z początkiem roku wprowadził do swojego portfolio nowy produkt: system okien MB-79N. Zastąpił on dotychczasowy system MB-70HI, a pomimo lepszych parametrów, wcale nie będzie od niego droższy.

System został opracowany z myślą o spełnieniu nowych zapisów Warunków Technicznych, wymagających od okien wsp. Uw<0,9 , a dla drzwi Ud<1,3. Nowe kształtowniki, wyposażone w najnowszej technologii przekładki termiczne, charakteryzują się współczynnikiem Uf=0,83 W/m2K i umożliwiają produkcję konstrukcji o pożądanej izolacyjności cieplnej, czyli UW dla okien już od 0,64 W/(m2K). Na bazie systemu MB-79N można wykonać wiele rodzajów konstrukcji, takich jak okna stałe, rozwierane, uchylne i uchylno-przesuwne. Nowy system Aluprofu kompatybilny jest z systemami MB-86 i MB-104 Passive, a dostępny jest w 3 wariantach budowy (E, ST, SI). System, zapewniający wysoką jakość przy optymalnym poziomie kosztów, jest dostępny w sprzedaży od początku tego roku.

Istotną dla producentów informacją jest ta, że nowy system MB-79N o parametrach znacznie lepszych niż popularny, starszy system o zabudowie 70 mm, dostępny będzie w tej samej cenie. W ten sposób Aluprof dowiódł, że wbrew obawom niektórych działaczy związkowych, podniesienie parametrów cieplnych okien wcale nie musi wiązać się ze wzrostem kosztów produkcji i wzrostem ceny produktu końcowego. Przed kilkoma tygodniami dobitnie zapowiadała to szefowa marketingu Aluprofu, pani Bożena Ryszka:

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy produkt szybko przypadnie do gustu zarówno naszym klientom, jak i inwestorom. Zalety systemu okienno-drzwiowego MB-79N doceni każdy, kto poszukuje produktu spełniającego wysokie wymagania, a zarazem chce zachować optymalny poziom kosztów. Produkt ten będzie dostępny w tym samym zakresie cenowym, co MB-70HI.

Pełną, najnowszą ofertę Aluprofu zobaczyć można na rozpoczętym dzisiaj evencie BAU-Online, którego ta firma jest sponsorem. A oto nasza wcześniejsza zapowiedź wprowadzenia tego nowego systemu:

Nowy system okienno-drzwiowy w ofercie Aluprof MB-79N

Zobacz również

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro boleśnie odczuwa spadek koniunktury na rynku budowlanym. Mniejsza ilość zamówień powoduje, że firma nie ma obecnie pracy dla wszystkich pracowników.

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

Jak poinformowała nas firma Sun Winner, w okresie letnim znacznie zwiększyła się dynamika hurtowej sprzedaży pergoli. Przedsiębiorstwo z Łomży zakłada, że w tym roku uda mu się znacznie poprawić wyniki w porównaniu z sezonem 2021.

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

W ostatnim tygodniu naszego konkursu Mecenas Sportu na fotelu absolutnego lidera rozsiadł się zawierciański klub siatkówki Aluronu. Kibice tej drużyny oddali niemal 3 700 głosów.

1