Nowy prezes Dormakaby

Red.: |Data publikacji:

Dormakaba będzie miała nowego prezesa. Zostanie nim od początku nowego roku Jim-Heng Lee.

W centrali Dormakaba w Rümlang w Szwajcarii nastąpi na przełomie roku zmiana na fotelu prezesa (CEO). Ze stanowiska odchodzi z dniem 31 grudnia 2021 r. Sabrina Soussan. Funkcję prezesa pełniła zaledwie kilka miesięcy, została wybrana i mianowana na stanowisko przez zarząd firmy od 1 kwietnia tego roku. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Dormakaba informuje, że Sabrina Soussan odchodzi, by przejąć stery w innej firmie, jednak już poza granicami Szwajcarii. Natomiast nowym prezesem zostanie Jim-Heng Lee, stanowisko obejmie zaraz na początku tego roku.

Jim-Heng Lee od stycznia 2022 r. obejmie stanowisko prezesa Dormakaby.

Jim-Heng Lee jest obywatelem Singapuru i pracuje w Dormakabie od 2014 r. Jest członkiem komitetu wykonawczego w tej firmie, a także prezesem segmentu Access Solution w rejonie Azji i Pacyfiku. Nowy prezes będzie realizował niedawno zaprezentowaną strategię spółki. Polega ona przyspieszeniu wzrostu, skupieniu się na kliencie, przy jednoczesnej digitalizacji i zrównoważonym rozwoju.

Zobacz również

Nice ma nową strategię działania do 2025 r.

Nice ma nową strategię działania do 2025 r.

Nice opublikował swój pierwszy Raport Zrównoważonego Rozwoju. Firma prezentuje w nim nową strategię rozwoju.

Nowe showroomy Dako i Aluprofu

Nowe showroomy Dako i Aluprofu

Dako otworzył właśnie swój nowy showroom w swojej siedzibie w Nowym Sączu. Także Aluprof inwestuje w salon, który otworzy w Wietnamie.

Slonawy chce inwestować w sprzedaż w USA

Slonawy chce inwestować w sprzedaż w USA

Compremum podliczyło wyniki ze sprzedaży za trzy kwartały. Spółka osiągnęła sprzedaż ponad 167 mln zł, w tym 13 proc. to stolarka.

1