Nowości drzwiowe w maju

Red.: MR |Data publikacji: 2019-05-18

W ostatnim miesiącu wielu producentów wprowadziło do oferty nowe wyroby. Część z nich to produkty, w których pojawiły się nowoczesne rozwiązania, a także takie, które wyróżniają się pod względem wzorniczym. Poniżej kilka przykładów najciekawszych propozycji firm w kategorii drzwi.

Firma Awilux już nas przyzwyczaiła, że regularnie informuje klientów o nowościach produktowych. Tym razem przedsiębiorstwo proponuje nową serię wypełnień drzwiowych AWIDoor. Wykonane są one z ozdobnymi frezowaniami na zewnętrznej stronie. Nowe modele to: Versus, Linea, Bonus, Bellus, Novus i Quadrum. Cechują się wysoką termoizolacyjnością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. W wypełnieniach aluminiowych zewnętrzna płyta ma 3 mm, a wewnętrzna 2 mm grubości.

Podobny wyrób przygotowały Eko-Okna. Firma proponuje nowe panele drzwiowe w linii EkoLine. W ofercie są też panele z dwoma rodzajami wypełnienia – z piany poliuretanowej i sklejki lub z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Każdy z nich może mieć grubość 24, 36 i 48 mm. Eko-Okna ma w ofercie 112 wzorów paneli, mogą być ozdobione przeszkleniami, aplikacjami Inox bądź ryflowaniami.


Porta zaś opracowała nową kolekcję drzwi wewnętrznych Loft. Produkty mają charakterystyczne elementy wykończeniowe, jak czarna ościeżnica, czarne wykończenie brzegów skrzydła i czarne klamki. Skrzydła dostępne są w wielu kolorach, w tym w odcieniach szarości, granatu, a także w różnych wybarwieniach drewna. Są one wykończone okleiną Portaperfect 3D.

No i wreszcie na koniec warto przypomnieć o drzwiach Abakusa, o których pisaliśmy już wcześniej. Ich wielowariantowość powoduje, że można je dobrać do każdego nowoczesnego domu.

Zobacz również

Osłony wewnętrzne: w poszukiwaniu estetyki i komfortu

Osłony wewnętrzne: w poszukiwaniu estetyki i komfortu

Wśród nowości w branży osłon wewnętrznych wyróżnia się obudowa kryjąca górne mechanizmy oraz system pozwalający na ustawienie zbieżności pasów roletki dzień-noc. Powoli, ale systematycznie postępuje automatyzacja.

Przegląd nowości okiennych w ofercie producentów

Przegląd nowości okiennych w ofercie producentów

Nowe okna w ofercie producentów: Hensfortu, Peteckiego i Okpolu. Są to produkty, w których przede wszystkim zastosowano nowoczesne komponenty.

Roleta jak żaluzja?

Roleta jak żaluzja?

Standardowe rolety nie mają możliwości regulacji kąta wpadania promieni słonecznych. Konstruktorzy próbują wyposażyć je w zalety żaluzji. 

1