Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Aluminiowe drzwi z nowoczesnym wypełnieniem nakładkowym ABAKUS

Autor: |Data publikacji:

Drzwi zewnętrzne aluminiowe nakładkowe o grubości 77 mm lub 95 mm, z nowoczesnym wypełnieniem nakładkowym to godna uwagi najnowsza propozycja firmy ABAKUS.

Drzwi wejściowe to jeden z ważniejszych elementów każdego domu. Stanowią ochronę przed hałasem, zimnem, deszczem oraz włamywaczami. Aluminiowe drzwi z wypełnieniem nakładkowym firmy ABAKUS, to duże możliwości – zarówno w znaczeniu dosłownym, jak i w przenośni. Unikalne połączenie panelu nakładkowego ze skrzydłem umożliwia wykonanie drzwi o wymiarach 1,4 m szerokości i aż 2,6 m wysokości!

Panele wypełniające dostępne są w wielu różnych wzorach. Zastosowane w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji a także wstawiania szkła zespolonego dają niezliczoną ilość kombinacji i wariantów. Dzięki temu drzwi mogą być zastosowane zarówno w nowoczesnych domach, jak i w architekturze o klasycznym stylu. Zawsze jednak stanowią piękne wejście do budynku, które zwraca na siebie uwagę i dodaje uroku elewacji. Wypełnienia drzwiowe zbudowane są z wytrzymałych i odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów, dzięki czemu panele przez długi czas zachowują swój reprezentacyjny wygląd.

 

Jeśli marzy nam się imponujące wejście, to drzwi wejściowe Abakus na pewno sprawdzą się idealnie. Zapewnią przy tym efektywną ochronę przed zimnem. Większość obustronnie zlicowanych konstrukcji z oferty zagwarantuje rewelacyjny współczynnik przenikania ciepła UD od 0,61 W/m2K, co jest nie lada wyzwaniem w przypadku drzwi wejściowych. Konstrukcja drzwi nakładkowych bazuje na systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych Aluprof MB-86.

Atrakcyjne nowoczesne wzory i kolory dostępne w przeróżnych konfiguracjach zaspokoją gust nawet najbardziej wymagających klientów.

Dostępne wzory wypełnień znajdują się pod adresem strony:

http://www.abakus-okna.com.pl/pl/drzwi/drzwi-zewnetrzne/drzwi-wejsciowe-nakladkowe

Sieć sprzedaży:

http://www.abakus-okna.com.pl/pl/gdzie-kupic

1