W najbliższy czwartek 21 stycznia zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w tym roku webinarium przygotowanym przez naszą redakcję. Tym razem skupimy się na komponentach do stolarki (m.in. profile, okucia, systemy, szyby, uszczelki, panele do drzwi).
Brak wydarzeń targowych spowodowany pandemią koronawirusa nie rozpieszcza naszej branży. Rok 2021 także wymaga alternatywnych sposobów prezentowania produktów ze świata stolarki, gdyż jeszcze wiele miesięcy minie, zanim będziemy mogli spotkać się wspólnie w halach targowych w Polsce i za granicą. W związku z tym kontynuujemy nasz popularny cykl webinariów i również w tym roku branża będzie mogła zaprezentować swoje nowości.
Webinarium „Nowości na sezon 2021: komponenty do stolarki” odbędzie się 21 stycznia 2021 r. o godz. 10:00. Darmowa rejestracja na to wydarzenie dostępna jest pod tym LINKIEM. Główne tematy spotkania: komponenty do stolarki, czyli wszystko o profilach, okuciach, szybach, uszczelkach, panelach do drzwi do bram, częściach do osłon, automatyce i innych akcesoriach. Tuż po zakończeniu oficjalnej części będzie miał miejsce, tradycyjnie już, hyde park.
W lutym (11 lutego 2021 r.) odbędzie się kolejne webinarium. Tym razem producenci będą mogli zaprezentować swoje nowości dystrybutorom, architektom oraz deweloperom. Jakie premiery w sektorze okien, drzwi, bram, osłon i fasad przygotowano na ten sezon? Przekonamy się już wkrótce.
Zobacz również
Już dziś startuje Ogólnopolskie Forum Stolarki 2025 – tym razem spotykamy się w Łodzi!
Już dziś, 15 października, w industrialnych wnętrzach hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi startuje Ogólnopolskie Forum Stolarki 2025.
Strategiczne partnerstwo AGC Glass Europe i Solar Materials
Recykling szkła jest przedmiotem strategicznego partnerstwa firm. Zostało ono nawiązane przez koncern AGC Glass Europe oraz niemiecki startup Solar Materials.
Wyzwania dla branży podczas Fenstertage
IFT Rosenheim zorganizował kolejne Fenstertage w dniach 8 i 9 października. To wydarzenie zgromadziło przedstawicieli branży stolarki.