Nasz serwis obchodzi dziś urodziny

Red.: |Data publikacji:

Serwis ForumBranzowe.com oficjalnie wystartował podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2018, które odbyło się na PGE Narodowym. Dziś, w dzień rozpoczęcia OFS 2022, obchodzimy czwarte urodziny!

Po pierwszym roku działalności nasz serwis miał grono 120 tys. użytkowników, którzy mogli przeczytać w serwisie ponad 600 informacji newsowych, 200 artykułów oraz niezliczoną liczbę komunikatów prasowych i ofert pracy. Drugie urodziny to już blisko 230 tys. użytkowników, a po czwartym roku działalności jest ich niemal trzykrotnie więcej! W tym czasie opublikowaliśmy ponad 7 tys. informacji, artykułów, rozmów, informacji prasowym, porad i ofert pracy.

Premiera serwisu odbyła się podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki na PGE Narodowym w dniu 18 października 2018 roku.

Branżowisko – pierwszy w Polsce podcast branży stolarki doczekał się jak dotąd 180 wydań. Od maja 2019 roku w każdy poniedziałek jego słuchacze oraz widzowie dowiadują się o najaktualniejszych wieściach z branży stolarki. Dwa lata temu rozwinęliśmy naszą ofertę o kolejny podcast. Analizy rynkowe, statystyki, gospodarka, wyniki – to główne zagadnienia poruszane w podcaście Plusy, minusy. Analizy branży stolarki. Audycja doczekała się już 24 odcinków. Aby jeszcze efektywniej wykorzystać nasze studio podcastowe, proponujemy też firmom z branży współpracę nad ich własnymi audycjami. Z naszego doświadczenia korzysta m.in. MACO, z którym pracujemy nad podcastem „Spokojna głowa”.

Branżowisko – pierwszy w Polsce podcast branży stolarki

ForumBranzowe.com od zawsze stawia na nowoczesne rozwiązania multimedialne. Dobrym przykładem są redakcyjne webinaria, podczas których prezentujemy nowości rynkowe z branży stolarki. O ich renomie niech świadczy fakt, że ich uczestnicy są świadkami wielu światowych premier produktowych – w ramach naszej inicjatywy Forum Webinar pokazujemy je jako pierwsi!

Nie można też nie wspomnieć o naszej społeczności skupionej w social mediach. Wszystkie nasze profile obserwuje kilkanaście tysięcy użytkowników, a ich aktywność należy do najwyższej wśród mediów z branży budowlanej.

Bardzo dziękujemy naszym użytkownikom za tych wspólnych 48 miesięcy. Bez Was nasz serwis oraz tworzone wokół niego inicjatywy tak dynamicznie by się nie rozwinęły.

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1