Nareszcie na żywo! Trwają targi Budma 2022 (ZDJĘCIA)

Red.: |Data publikacji:

W końcu jest! Po dwóch latach powróciła w tradycyjnej formule – Budma, największe targi branży stolarki otworowej w Polsce. W Poznaniu nie mogło zabraknąć naszej redakcji. Zobaczcie zdjęcia z pierwszych dni imprezy.

Długo wyczekiwane targi „na żywo” powróciły! I mimo, że nie wszyscy przyjechali na Budmę (o czym pisaliśmy TUTAJ), to powrót targów w tradycyjnej formule jest na pewno jednym z najważniejszych wydarzeń pierwszej połowy roku. Nasi wysłannicy odwiedzili dzisiaj stoiska między innymi: Fakro, DrutexEko-Okna, ISO-Chemie, Schmalz, Swisspacer,  Haffner, Crystal, Alufactory, Ferguson, Kraus, Profil NRMetalcolour.

Targi trwają, spodziewajcie się relacji z imprezy w marcowym wydaniu Forum Branżowe, a tymczasem przedstawiamy małą fotorelację z pierwszych dni targów.

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1