Najaktywniejsze fanpage’e marek okiennych w grudniu

Red.: |Data publikacji:

Producenci okien na wiele sposobów zabiegają o uwagę internautów, a jednym z pól aktywności są firmowe fanpage’e na Facebooku. Instytut IBIMS przeanalizował aktywność firm w tym medium w grudniu, a na podium odnotował trzy z nich: Eko-Okna, Drutex oraz Krispol.

Podium grudniowego rankingu producentów okien na Facebooku otworzyła strona marki Eko-Okna S.A. Ten fanpage, z wynikiem 4,4 tys. interakcji, został liderem zestawienia. Na drugim miejscu uplasował się profil marki DRUTEX S.A. (4 tys. interakcji). Za nią, z wynikiem 2,9 tys. interakcji, znalazł się profil firmy KRISPOL.

Największą aktywnością własną wykazywały się profile firm: Eko-Okna S.A. (29 postów), VEKA Polska (21 wpisów), OKNOPLAST  (20 publikacji) oraz DRUTEX S.A. (17 postów). Największą liczbę polubień uzyskała jednak strona Eko-Okna S.A. (2,3 tys.). Ten fanpage zebrał również najwięcej komentarzy (1,3 tys.) oraz udostępnień (323). W grudniu najprężniej rozwijał się profil marki FAKRO. Na tym fanpage’u w ciągu miesiąca przybyło 1 tys. nowych fanów. To naprawdę imponująca liczba, biorąc pod uwagę wyniki pozostałych stron producentów okien. W badanym okresie dużo nowych obserwatorów udało się zgromadzić także marce OknoPlus (+605 fanów) oraz marce KRISPOL (+432 nowych obserwujących).

Ranking IBIMS obejmuje jedynie najpopularniejsze profile, ale liczba monitorowanych profili może być większa niż w przedstawionym zestawieniu. W sprawie dostępu do części premium można zgłosić się do: kontakt@ibims.pl.

Zobacz również

Szwajcarski rynek się kurczy

Szwajcarski rynek się kurczy

Z podsumowania szwajcarskiego rynku stolarki za 2022 rok wynika, że od kilku lat regularnie spada produkcja okien w tym kraju. Pocieszeniem może być fakt, że stolarka drewniana i ślusarka aluminiowa notują rekordowe wyniki.

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych będzie notował spadki popytu. W najbliższych latach wzrost wolumenu sprzedaży będzie maksymalnie na 1,7 proc.

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Jak wynika z danych zebranych przez instytut badań rynku Branchenradar.com, rynek zewnętrznych drzwi wejściowych w Niemczech w 2022 roku urósł, ale nie za sprawą wzrostu popytu.

1