Monteriada odbędzie się od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku na targach Budma na stoisku nr 1 w pawilonie 5. To wydarzenie promujące dobry montaż stolarki budowlanej, termomodernizację i nowoczesne, energooszczędne rozwiązania w budownictwie.
Monteriada dostarcza uczestnikom praktycznej wiedzy na temat najnowszych produktów. Biorą w niej udział zarówno fachowcy, jak i inwestorzy indywidualni, którzy budują i remontują swoje domy. Wydarzenie przyciąga również liczne grono dziennikarzy oraz uczniów i nauczycieli ze szkół branżowych.
Monteriada 2024 – co przygotowano dla uczestników?
Głównym punktem Monteriady 2024 będą interaktywne, cykliczne pokazy montażu wyrobów budowlanych, m.in. okien, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej. Na stoisku wydarzenia zaplanowano również punkty doradcze, w tym programu „Czyste Powietrze”, gdzie będzie można dowiedzieć się, jak zdobyć dofinansowanie do termomodernizacji domu.
Monteriadzie towarzyszyć będzie również komentarz prowadzącego, a pokazy montażu na żywo dostarczą uczestnikom wielu pozytywnych emocji. Eksperci firm i profesjonalni monterzy w przystępny sposób przekażą wiedzę o najnowszych wyrobach, prezentując każdy ich detal. Stoisko Monteriady jest również miejscem spotkań przedstawicieli branży budowlanej.
Monteriada na targach Budma jest organizowana od 2016 roku przez związek POiD przy wsparciu partnerów – firm, instytucji i mediów z branży budowlanej. Każda z edycji spotkania jest wyjątkowa i świetnie wpisuje się w kolejne odsłony kampanii „Dobry Montaż”. W ramach poprzednich edycji Monteriady jej stoisko odwiedziły m.in. grupy szkolne z klas patronackich „Dobrego Montażu”, uczestnicy mogli też oglądać budowę domu pasywnego z przekrojami warstw. Ostatnio wydarzenie zyskało zielone barwy, nawiązujące do ekologii i energooszczędności.
W gronie partnerów Monteriady 2024 są : Aluplast, Fakro, Glasslift, Hörmann, Klimas Wkręt-Met, Lahti Pro, Soudal, Stalprodukt-Zamość, Tytan Professional.
Patronem honorowym 2024 są Instytut Techniki Budowlanej oraz Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma.
Miło nam poinformować, że „Forum Branżowe” objęło patronat nad wydarzeniem. Na jego stoisku czasopismo będzie dystrybuowane bezpłatnie.
Zobacz również
Drutex wśród gigantów. Oficjalna inauguracja współpracy z Bayernem Monachium – kulisy
W ubiegły piątek Drutex oficjalnie został zaprezentowany na stadionie Allianz Arena jako nowy partner Bayernu Monachium. Przedstawiamy kulisy tego wydarzenia i szczegóły współpracy producenta stolarki z Bytowa z największym niemieckim klubem piłkarskim.
Nowe „Vademecum: drzwi i okucia” dostępne na naszym portalu
Nowe „Vademecum: drzwi i okucia” dostępne na naszym portalu kompendium, które przybliża aktualne trendy, najnowsze rozwiązania technologiczne oraz parametry decydujące o jakości i funkcjonalności nowoczesnych drzwi.
Drutex oficjalnym partnerem Bayernu Monachium
Jeden z największych producentów okien w Polsce, Drutex został oficjalnym partnerem Bayernu Monachium. Umowa została podpisana na trzy lata i jest częścią ekspansji producenta z Bytowa na rynkach europejskich.