Monolit z Zambrowa stale się rozwija. Producent stolarki planuje zwiększenie mocy produkcyjnyej, a także zatrudnienie nowych pracowników.
Monolit właśnie ogłosił, że szuka nowych pracowników. Praca oferowana jest na stanowiskach w magazynie, w dziale produkcji aluminium i PCW, poszukiwani są także serwisanci, montażyści i kierowcy. W zakładzie produkcyjnym w Zambrowie pracuje obecnie 200 osób, a w tym roku do zespołu ma dołączyć 50 nowych pracowników.

Producent informuje także, że planuje zwiększenie mocy produkcyjnej i inwestycje w powierzchnię fabryczną. Firma chce także rozwijać eksport, już obecnie sprzedaje do większości krajów Unii Europejskiej, a także do USA. W planach jest zwiększenie liczby rynków zbytu.
O wstępnych planach firmy, a także o wykorzystaniu środków z tarczy antykryzysowej przez Monolit pisaliśmy TUTAJ. Firmę odwiedził wówczas premier Mateusz Morawiecki, podając zambrowskiego producenta jako przykład dobrze wykorzystanych pieniędzy pomocowych na działalność firmy.
Zobacz również
Diamenty Forbesa rozdane. Liczna reprezentacja branży z nagrodami
Miesięcznik "Forbes" przyznał wyróżnienia w rankingu "Diamenty Forbes 2026". Wśród nagrodzonych jest blisko 60 firm z branży stolarki budowlanej.
Konkurs kalendarzy 2026 rozstrzygnięty! Poznaj zwycięzców
Zakończyła się siódma edycja naszego dorocznego konkursu na najlepsze kalendarze branży stolarki. Internauci wybrali zwycięzców poszczególnych kategorii. Konkurs kalendarzy - sprawdź wyniki!
Czytaj lutowe „Forum Branżowe” (2/2026)
Dostępny jest już lutowy numer miesięcznika „Forum Branżowe” (02/2026). Gościem wydania jest Bartosz Tafliński, prezes zarządu firmy Anwis.


