Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

Red.: |Data publikacji:

W ostatnim tygodniu naszego konkursu Mecenas Sportu na fotelu absolutnego lidera rozsiadł się zawierciański klub siatkówki Aluronu. Kibice tej drużyny oddali niemal 3 700 głosów, uznając, że to właśnie ten sponsor jest najlepszym, ich zdaniem, mecenasem lokalnego sportu. Nie wiadomo czy kibice innych sportowców przebiją ten wynik, ale niezależnie od tego przyznać trzeba, że Aluron Mecenasem Sportu jest i basta.

Nitus Łukasz pławeckiNa podium naszego konkursu znajdują się obecnie również dwa „tysięczniki” czyli dwie dyscypliny, które wsparło ponad tysiąc głosów kibiców. Jedną z nich jest ekstraklasowa drużyna piłkarska Górnika Zabrze, wspierana przez firmę Kapica, a drugą sporty walki reprezentowane przez mistrza świata Łukasza Pławeckiego, którego od lat już wspiera firma Nitus. Na pierwszą z nich kibice oddali ponad 1800 głosów, a na drugą prawie 1200.

Szanse na podjęcie walki o podium mają jeszcze wszystkie zgłoszone działania sponsorskie, konkurs trwa do 14 sierpnia, ale najbliżej tego są te, które zgromadziły największą ilość głosów. Przede wszystkim więc zawody biegowe UltraPark wspierane przez ABM Jędraszek (400 głosów), opolski sport sponsorowany przez firmę Maćkowiak (261 głosów), żużlowa drużyna Unii Leszno, którą wspiera marka Yale (255 głosów) czy też IV-ligowa drużyna piłkarska klubu sportowego Wikęd Luzino (145 głosów). Blisko setki oddanych głosów zaliczyły również drużyna kolarska Deceuninck oraz reprezentacja Polski w piłce nożnej sponsorowana przez Fakro. Ponadto w ostatnich tygodniach do konkursu dołączyły: Voster (Voster ATS Team), KAEMDE (Tucholanka Tuchola), Awilux (Agnieszka Jerzyk) i Krispol (polska siatkówka).

Nie mniej, nasza zabawa wciąż trwa i w każdym dniu te wyniki mogą się zmienić przechylając szalę w stronę zupełnie innej dyscypliny i jej sponsora. Głosy można oddawać do dnia 14 sierpnia do północy – wystarczy wejść na stronę konkursową i kliknąć w „swój” klub, swoją drużynę, swojego sponsora. Gorąco zachęcamy.

Zobacz również

Pierwsi dilerzy stolarki zostaną doradcami ds. dotacji!

Pierwsi dilerzy stolarki zostaną doradcami ds. dotacji!

Za nami pierwszy kurs egzaminacyjny, organizowany przez Koalicję Termomodernizację. Udział w nim wzięło ponad 60 przedstawicieli handlowych i dilerów branży stolarki.

Dilerzy Eko-Okien zwiększą swoją sprzedaż w roku 2023

Dilerzy Eko-Okien zwiększą swoją sprzedaż w roku 2023

Kornickie Eko-Okna, lider rynku stolarki w Polsce, przygotowuje się do startu projektu, który pozwoli dystrybutorom zwiększyć sprzedaż produktów stolarki otworowej w 2023 roku.

Rynek chemii budowlanej w 2022 r. i prognozy rozwoju

Rynek chemii budowlanej w 2022 r. i prognozy rozwoju

Wartość sprzedaży produktów w grupie chemii budowlanej w 2022 r. była wyższa o ok. 5 proc. Dane na temat rocznych wyników przedstawiła właśnie agencja IBP Research.

1