Marek Aniśko nowym dyrektorem zarządzającym Sokółki

Red.: |Data publikacji:

Sokółka Okna i Drzwi SA, czołowy producent stolarki drewnianej w Polsce, od dwóch lat udanie prowadzi proces zmian organizacyjnych w spółce. Najnowszym jego akcentem jest powołanie dyrektora zarządzającego z grona doświadczonych menedżerów tej spółki.

Nowym dyrektorem zarządzającym firmy Sokółka Okna i Drzwi SA zostanie 1 czerwca  Marek Aniśko (lat 42), wieloletni menedżer tej firmy. Nowa osoba zarządzającą spółką od samego początku swojej kariery zawodowej, tj. od roku 2000, związał się z producentem stolarki drewnianej ze swojego rodzinnego miasta. Od siedmiu lat kieruje zespołem sprzedaży na rynek polski. Wykazał się dużym zaangażowaniem i innowacyjnością w zarządzaniu w okresie pandemii, której skutki dotknęły również sokólskiego producenta. Od dwóch lat jest członkiem zespołu menedżerskiego Sokółki, który dokonał pozytywnego zwrotu w strategii działania spółki, która dzisiaj osiąga sukcesy.

Powołując Marka Aniśko na stanowisko prezesa zarządu Grupa Inwido napisała:

W trakcie procesu rekrutacji stwierdziliśmy, że mamy bardzo dobrą sukcesję liderów w branży. Jesteśmy również bardzo zadowoleni, że mogliśmy dokonać rekrutacji wewnętrznej na tak ważne stanowisko w naszej grupie i życzymy Markowi sukcesów w nowej roli.

Zobacz również

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Po kilkuletniej przerwie po raz szósty zostały wybrane najlepsze okna i drzwi w Polsce w konkursie TopTen Hacks 2022.

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System podliczył wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Firma odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 39 proc.

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

1