Wystartował kurs na audytora, a na dotacjenaokna.pl otrzymacie 30-procentową zniżkę!

Na stronie dotacjenaokna.pl udostępniliśmy doradcom ds. wypełniania wniosków możliwość zapisania się na kurs na audytora do programu „Czyste Powietrze” ze zniżką!
Kurs poświęcony jest omówieniu metodyki sporządzania audytów energetycznych dla domów jednorodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem wymogów programu „Czyste Powietrze”. W trakcie kursu dowiesz się, jak wykonać audyt zgodnie z rozporządzeniem w sprawie szczegółowego zakresu i formy audytu energetycznego, planować i oceniać prace termomodernizacyjne, jak wskazać optymalny zakres termomodernizacji oraz jakie są wymogi programu „Czyste Powietrze” w tym zakresie.
Cel i zasady e-kursu na audytora
Kurs porusza podstawowe zagadnienia prawne oraz techniczne audytu energetycznego, a także zasady finansowania przedsięwzięć termomodernizacyjnych w ramach programu „Czyste Powietrze”.
Jest okazją do wzmocnienia kompetencji w zakresie szacowania efektów energetycznych, ekonomicznych oraz ekologicznych przedsięwzięć termomodernizacyjnych. Wzmocni kompetencje interesariuszy projektów termomodernizacyjnych poprzez przyswojenie treści merytorycznych prezentowanych podczas kursu i możliwość ich późniejszego wdrożenia w praktyce zawodowej.
Szkolenie składa z 5 modułów tematycznych. Każdy z modułów został podzielony na lekcje, w ramach których prezentowany jest materiał szkoleniowy w postaci filmów (czas trwania wszystkich nagrań to około 12 h). Lekcje uzupełniane są w miarę potrzeb materiałami dodatkowymi. Lekcje lub moduły zakończone są testem wiedzy (z możliwością wielokrotnego podejścia). Szkolenie e-learningowe odpowiada 24 godzinom szkolenia stacjonarnego. Uczestnictwo w kursie i zdanie testów wiedzy potwierdzone zostanie certyfikatem wydawanym przez Fundację Poszanowania Energii.
Czas dostępu do e-kursu wynosi 60 dni od daty zakupu.
Warunkiem otrzymania certyfikatu jest ukończenie e-kursu z wynikiem pozytywnym, tj. uzyskanie co najmniej 75 proc. poprawnych odpowiedzi z każdego testu wiedzy.
Jak otrzymać link i zniżkę do kursu?
Aby otrzymać link do kursu i kod zniżkowy trzeba być doradcą ds. dotacji na stronie dotacjenaokna.pl:
- jeśli przeszedłeś egzamin i jesteś doradcą programu dotacje na okna należy kliknąć przycisk „Jestem zainteresowany kursem na audytora do programu „Czyste Powietrze” w Strefie Doradcy. Po zgłoszeniu się otrzymasz link i indywidualny kod zniżkowy;
- jesteś zainteresowany kursem, ale nie jesteś doradcą programu dotacje na okna to kliknij przycisk Poinformuj mnie o egzaminie w Strefie Dilera, w zakładce kurs egzaminacyjny. Jeśli nie masz jeszcze konta w dotacjenaokna.pl zarejestruj się do Strefy Dilera.
Zobacz również
„Forum Branżowe” na targach Fensterbau Frontale 2026
Już w przyszłym tygodniu rozpoczynają się targi Fensterbau Frontale 2026. Nie mogło na nich zabraknąć reprezentacji redakcji „Forum Branżowego”.
BIMobject Awards 2026 dla branży stolarki
BIMobject Awards to konkurs, który odbył się po raz kolejny. W tegorocznej edycji wśród zwycięzców są firmy z branży stolarki budowlanej. Niektóre z nich są obecne również na polskim rynku.
Wpływ projektowanych przestrzeni na zdrowie – relacja ze śniadania prasowego Velux Polska
16 marca przedstawiciele mediów spotkali się w centrum Warszawy w nowoczesnych wnętrzach Centralnego Domu Technologii (CDT) na kameralnym śniadaniu prasowym zorganizowanym przez firmę Velux Polska.


