Które ciepłe okna PCW są najlepsze według rankingu debesto.com?

Red.: AK |Data publikacji: 2020-11-25

Polski broker stolarki debesto.com cyklicznie tworzy subiektywne rankingi i porównania systemów okiennych dostępnych w swojej ofercie. Tym razem na tapet trafiły ciepłe, trzyszybowe okna PCW. Ranking kierowany jest przede wszystkim do firm budowlanych.

Jak tłumaczą autorzy rankingu, porównano w nim dostępne w swojej ofercie systemy wyposażone w standardzie w:

  • 3 szyby Ug=0,5 z ciepłą ramką międzyszybową;
  • 3 uszczelki między ościeżnicą a skrzydłem;
  • aluminiowe klamki;
  • listwy podparapetowe;
  • blokady błędnego położenia klamki.

Osobno sporządzono rankingi dla okien o białych profilach i tych, które dostępne są w kolorze czarnym. W obu tych rankingach, podium kategorii “najwyższa jakość” prezentuje się tak samo: Rehau Synego 80 zajmuje miejsce pierwsze. Na drugim miejscu uplasowało się Schüco Living. Subiektywną decyzją, jak przyznają autorzy, Veka Softline 82 znalazła się na miejscu trzecim. Jak podkreśla debesto.com, te trzy systemy wygrały niemal ex aequo. 

Chcesz poznać zwycięzców pozostałych kategorii? Sprawdź ranking okien PCW trzyszybowych, energooszczędnych, pasywnych na stronach debesto.com. Oto wybrane kategorie rankingu:

  • najniższa cena;
  • najlepszy stosunek jakości do ceny.

Zobacz również

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Przedstawiamy subiektywną listę najciekawszych wieści z firm, które opublikowaliśmy w ostatnim czasie. Jednocześnie zapraszamy do lektury całego działu Pressroom, w którym można odkryć jeszcze więcej ciekawych treści.

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Centrum Analiz Branżowych przygotowało nowy raport, który sprawdza, jak Polacy kupują okna. Analizie poddano ścieżki zakupowe inwestorów indywidualnych, od pojawienia się potrzeby, aż po wrażenia po zakupie.

Dni Budownictwa i Architektury 2021

Dni Budownictwa i Architektury 2021

W dniach 1-4 lutego 2021 r. odbywać się będą Dni Budownictwa i Architektury organizowane przez grupę MTP. Mają one wypełnić lukę po przeniesionych na listopad targach BUDMA.

1