Które ciepłe okna PCW są najlepsze według rankingu debesto.com?

Red.: |Data publikacji:

Polski broker stolarki debesto.com cyklicznie tworzy subiektywne rankingi i porównania systemów okiennych dostępnych w swojej ofercie. Tym razem na tapet trafiły ciepłe, trzyszybowe okna PCW. Ranking kierowany jest przede wszystkim do firm budowlanych.

Jak tłumaczą autorzy rankingu, porównano w nim dostępne w swojej ofercie systemy wyposażone w standardzie w:

  • 3 szyby Ug=0,5 z ciepłą ramką międzyszybową;
  • 3 uszczelki między ościeżnicą a skrzydłem;
  • aluminiowe klamki;
  • listwy podparapetowe;
  • blokady błędnego położenia klamki.

Osobno sporządzono rankingi dla okien o białych profilach i tych, które dostępne są w kolorze czarnym. W obu tych rankingach, podium kategorii „najwyższa jakość” prezentuje się tak samo: Rehau Synego 80 zajmuje miejsce pierwsze. Na drugim miejscu uplasowało się Schüco Living. Subiektywną decyzją, jak przyznają autorzy, Veka Softline 82 znalazła się na miejscu trzecim. Jak podkreśla debesto.com, te trzy systemy wygrały niemal ex aequo. 

Chcesz poznać zwycięzców pozostałych kategorii? Sprawdź ranking okien PCW trzyszybowych, energooszczędnych, pasywnych na stronach debesto.com. Oto wybrane kategorie rankingu:

  • najniższa cena;
  • najlepszy stosunek jakości do ceny.

Zobacz również

Spadek zamówień na drzwi po dobrym półroczu

Spadek zamówień na drzwi po dobrym półroczu

Producenci stolarki w różny sposób przygotowują się na trudniejszy okres na rynku. Perfectdoor postawił na integrację procesów produkcyjnych i ochronę miejsc pracy.

Glasstec 2022 – zobacz naszą fotorelację

Glasstec 2022 – zobacz naszą fotorelację

Za nami targi Glasstec 2022 - to wiodąca na świecie impreza branży szklarskiej, która odbyła się po raz pierwszy po czteroletniej przerwie.

Partnerstwo na trudniejszy czas

Partnerstwo na trudniejszy czas

Dormakaba, światowy potentat w zakresie systemów zabezpieczeń i kontroli dostępu oraz wrocławska firma Polsystem, oferująca systemy kontroli czasu pracy, kontroli dostępu i urządzenia je obsługujące, nawiązały ostatnio współpracę produktową.

1