Krzysztof Domarecki będzie zarządzał Seleną przez najbliższe miesiące. Stanowisko to przejął tymczasowo, do momentu wyboru nowego prezesa.
Krzysztof Domarecki przejął tymczasowo obowiązki prezesa w Selenie. Pojawiła się taka konieczność po śmierci dotychczasowego prezesa, Marcina Macewicza. Rada nadzorcza Seleny FM podjęła decyzję, że tymczasowo delegowany do pełnienia obowiązków szefa firmy zostanie Krzysztof Domarecki. Wykonywać on będzie obowiązki prezesa przez najbliższe trzy miesiące, nie dłużej jednak, niż do wyboru nowego prezesa.

Marcin Macewicz był prezesem Seleny od 15 czerwca. Spółka poinformowała o jego śmierci 5 grudnia. Szerzej na ten temat piszemy TUTAJ. Krzysztof Domarecki jest założycielem Seleny. To absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, studiował również filozofię. Dwukrotnie znalazł się w rankingu Forbesa „100 Najbogatszych Polaków”.
Zobacz również
Kryzys mieszkaniowy w Niemczech pogłębia się
Niemcy budują za mało i za drogo - tak ocenili eksperci niemieckiego rynku mieszkaniowego podczas 17. Wohnungsbau Tag w Berlinie.
Fensterbau Frontale 2026: nowości, relacje i mocna obecność polskich firm
Targi Fensterbau Frontale 2026 po raz kolejny przyciągnęły do Norymbergi producentów, dostawców technologii i partnerów handlowych z całego świata.
Procural inwestuje w nowy magazyn w Cekanowie
Procural podpisał na początku marca umowę na budowę hali magazynowej. Będą w niej składowane akcesoria systemów aluminiowych.


