Kontrakty za niemal 100 mln zł podczas targów PSB

Red.: MR |Data publikacji: 2019-10-07

PSB dwa razy w roku organizuje wewnętrzne targi. Za nami jesienna edycja Targów Grupy PSB.

Polskie Składy Budowlane to sieć hurtowni i marketów budowlanych w Polsce. Są to sklepy PSB Profi i PSB Mrówka. Dwa razy w roku firma organizuje wewnętrzne targi, jedne odbywają się na wiosnę, a drugie jesienią. Dostawcy materiałów budowlanych prezentują na nich swoją ofertę dla właścicieli placówek handlowych, działających w ramach grupy PSB. Dlatego są to dosłownie targi, gdyż podczas tego wydarzenia zawierane są umowy, negocjowane ceny czy omawiane warunki współpracy.

Podczas Targów PSB zawierane są umowy między właścicielami sklepów działających w Grupie PSB, a dostawcami materiałów budowlanych.

We wrześniu w Ossie koło Rawy Mazowieckiej odbyła się jesienna edycja targów. Polskie Składy Budowlane podały, że podczas tego wydarzenia jej partnerzy zawarli niemal 3200 kontraktów o łącznej wartości 99,5 mln zł. Jest to o 12 proc. więcej w porównaniu do zeszłego roku.

PSB zaznacza, że jesienna edycja targów ma nieco mniejszą skalę, niż wystawa organizowana wiosną w Kielcach. Jednak wyniki pokazują, że jest to impreza ciesząca się rosnącą popularnością wśród partnerów PSB oraz dostawców materiałów budowlanych.

Zobacz również

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Lisec w sierpniu tego roku zebrał zamówienia o wartości 34,5 mln euro. Jest to najwyższy wynik w historii firmy. Wyniki są świetne m.in. dzięki klientom z Polski.

Zabraknie montażystów?

Zabraknie montażystów?

Ekipy montażowe nie narzekają na brak pracy, wzrost cen stolarki nie wpłynął negatywnie na popyt, nie spowodował przestojów, a kalendarze na najbliższy czas są zapełnione. Czy ekipy montażowe są przygotowane na wielką falę renowacji budynków?

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek odnotował kilkunastoporocentowy wzrost sprzedaży w pierwszym półroczu. Firma planuje także inwestycję w moce produkcyjne.

1