Konkurs kalendarzy branżowych 2022 – oddaj swoje głosy!

Red.: |Data publikacji:

Konkurs na najlepsze kalendarze branżowe to już wieloletnia redakcyjna tradycja. Również teraz zachęcamy naszych czytelników do głosowania na swoich faworytów!

Podobnie jak w poprzednim roku, wybieramy najlepsze kalendarze w czterech kategoriach:

Tradycyjnie już to właśnie Państwo, czyli  czytelnicy serwisu ForumBranzowe.com będziecie „członkami jury”, bo to od Państwa głosów, oddawanych na konkursowej stronie, zależeć będzie lista zwycięzców.

Co 24 godziny możesz oddać jeden głos w każdej z czterech kategorii. Nie zapomnij regularnie głosować, by zwiększyć szansę na wygraną Twoich faworytów!

To już czwarta edycja, w której to internauci wybierają swoich faworytów wśród kalendarzy przygotowanych przez firmy z branży stolarki. W poprzedniej edycji naszej zabawy oddano około 4 tys. głosów na 71 propozycji nadesłanych przez firmy do naszej redakcji (lista laureatów na najlepsze kalendarze roku 2021).

GŁOSUJ NA NAJLEPSZE KALENDARZE 2022 ROKU!

Kalendarze 2022

 

Zobacz również

Szyby do produkcji energii z Roltecu

Szyby do produkcji energii z Roltecu

Roltec zbuduje we Wrocławiu nową fabrykę do wytwarzania paneli fotowoltaicznych. Szklane panele mogą stanowić część szklanej fasady.

Koalicja Termomodernizacji – dołącz do inicjatywy!

Koalicja Termomodernizacji – dołącz do inicjatywy!

Podczas webinarium z 1 grudnia 2022 roku poznaliśmy założenia i szczegóły Koalicji Termomodernizacji, która ma pomóc branży zdobyć nowych klientów dzięki programom finansowania wymian okien i drzwi. Obecnie trwają zapisy do tej inicjatywy.

Kolejny dobry rok Budvaru

Kolejny dobry rok Budvaru

Budvar Centrum odnotuje w tym roku 25-proc. wzrost liczby sprzedanych okien, większy za granicą niż w Polsce. Szacuje się, że wartościowo ten wzrost będzie jeszcze większy.

1