Konkurs na najlepsze kalendarze branżowe to już wieloletnia redakcyjna tradycja. Również teraz zachęcamy naszych czytelników do głosowania na swoich faworytów!
Podobnie jak w poprzednim roku, wybieramy najlepsze kalendarze w czterech kategoriach:
Tradycyjnie już to właśnie Państwo, czyli czytelnicy serwisu ForumBranzowe.com będziecie „członkami jury”, bo to od Państwa głosów, oddawanych na konkursowej stronie, zależeć będzie lista zwycięzców.
Co 24 godziny możesz oddać jeden głos w każdej z czterech kategorii. Nie zapomnij regularnie głosować, by zwiększyć szansę na wygraną Twoich faworytów!
To już czwarta edycja, w której to internauci wybierają swoich faworytów wśród kalendarzy przygotowanych przez firmy z branży stolarki. W poprzedniej edycji naszej zabawy oddano około 4 tys. głosów na 71 propozycji nadesłanych przez firmy do naszej redakcji (lista laureatów na najlepsze kalendarze roku 2021).
GŁOSUJ NA NAJLEPSZE KALENDARZE 2022 ROKU!
Tagi
kalendarze 2022kalendarze biurkowekalendarze branżowekalendarze książkowekalendarze ściennekonkurs kalendarzyZobacz również
XXXIV edycja Forum 100 za nami
XXXIV edycja Forum 100 odbyła się 8 kwietnia w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w Warszawie i po raz kolejny zgromadziła liderów branży stolarki otworowej. Tym razem tematem przewodnim była ekspansja na rynek amerykański.
Forum Branżowe 04.2025
Podczas wczorajszego Forum 100 swoją premierę miał najnowszy numer magazynu "Forum Branżowe". Gościem wydania jest Krzysztof Domarecki, główny akcjonariusz Grupy Selena.
Branża stolarki spotyka się w Warszawie – rusza XXXIV Forum 100
Już za chwilę, o godzinie 10:30, w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w Warszawie rozpocznie się XXXIV edycja Forum 100 – kluczowego wydarzenia dla sektora stolarki otworowej.