Konkurs kalendarzy 2025 wystartował!

Autor: |Data publikacji:

Wystartował coroczny konkurs kalendarzy! Od teraz do 10 lutego możecie głosować na najlepsze Waszym zdaniem kalendarze branżowe. Zachęcamy do głosowania!

Podobnie jak w poprzednich latach, wybieramy najlepsze kalendarze w czterech kategoriach:

Tradycyjnie już to Wy, czyli czytelnicy serwisu ForumBranzowe.com, będziecie członkami naszego jury, bo to od Waszych głosów, oddawanych na konkursowej stronie, zależeć będzie lista zwycięzców.

Co 24 godziny możesz oddać jeden głos w każdej z czterech kategorii. Nie zapomnij regularnie głosować, by zwiększyć szansę na wygraną Twoich faworytów!

konkurs kalendarzy 2025

To siódma edycja konkursu, w którym internauci wybierają swoich faworytów wśród kalendarzy przygotowanych przez firmy z branży stolarki. W poprzedniej edycji naszej zabawy oddano ponad 11,5 tysiąca głosów na propozycje kalendarzy nadesłanych przez firmy do naszej redakcji (lista laureatów na najlepsze kalendarze roku 2024).

Zobacz również

Procural inwestuje w nowy magazyn w Cekanowie

Procural inwestuje w nowy magazyn w Cekanowie

Procural podpisał na początku marca umowę na budowę hali magazynowej. Będą w niej składowane akcesoria systemów aluminiowych.

Galeria zdjęć pierwszego dnia targów Fensterbau Frontale

Galeria zdjęć pierwszego dnia targów Fensterbau Frontale

Trwają targi Fensterbau Frontale. Przedstawiamy Wam pierwszą galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Rozpoczęły się targi Fensterbau Frontale 2026

Rozpoczęły się targi Fensterbau Frontale 2026

Wystartowały targi Fensterbau Frontale. Wydarzenie, które co dwa lata przyciąga tysiące specjalistów z branży okien, drzwi, fasad i systemów osłonowych, po raz kolejny staje się centrum innowacji i trendów.