Znamy zwycięzców konkursu kalendarzy!

Red.: |Data publikacji:

Za nami szósta edycja redakcyjnego konkursu na najlepsze kalendarze branży stolarki. Internauci wybrali zwycięzców poszczególnych kategorii – sprawdź wyniki!

Głosy na kalendarze można było oddawać co 24 godziny w dniach od 8 stycznia do 2 lutego 2024 r. do godz. 24:00. Jak co roku zaproponowaliśmy 4 kategorie kalendarzy:

  • ścienne;
  • biurkowe;
  • książkowe;
  • zestawy.

Konkurs ponownie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W zeszłym roku oddanych zostało 5700 głosów, a w tym? Pobity został rekord dotychczasowych konkursów, bo oddanych zostało aż 11 505 głosów! Wśród zwycięzców w poszczególnych kategoriach mamy tym razem sporo niespodzianek.

Kalendarze ścienne

W tegorocznej edycji można było głosować na jeden z 25 kalendarzy ściennych. O podium rywalizowały dwie firmy: KNS Śląska  Fabryka Okien i Roto. Ostatecznie w głosowaniu zwyciężył pierwszy kalendarz osiągając rekordową liczbę głosów – 1839! Kalendarz ścienny Roto zdobył zaś 1336 głosów. Trzecie miejsce przypadło firmie Dobroplast – 657 głosów.

Kalendarze biurkowe

W tej kategorii zgłoszonych zostało 9 kalendarzy. Dotychczas zwycięstwo dwukrotnie należało do Dobroplastu. W tym roku kalendarz firmy zdobył  818 głosów, co dało mu drugie miejsce. Pierwsze natomiast zdobył kalendarz Press Glassu liczbą 1022 głosów! Trzecie miejsce na podium przypadło firmie Stollar, której kalendarz uzyskał 168 głosów.

Kalendarze książkowe

W tym roku zgłoszono 15 kalendarzy książkowych. Tutaj też jest niespodzianka, gdyż pierwsze miejsce przypadło firmie KNS Śląska  Fabryka Okien, której kalendarz zdobył aż 763 głosy.  Do końca głosowania trwała walka o drugie miejsce w tej kategorii. Ostatecznie zdobył je kalendarz firmy Fimtec  183 głosami, zaś trzecie miejsce zajął kalendarz firmy Aluprof, który otrzymał 174 głosy.

Zestawy kalendarzy

W głosowaniu internatów wzięło udział 15 zestawów kalendarzy. Patrząc na wyniki w poszczególnych kategoriach nie będzie niespodzianką, że zwycięski okazały się komplet firmy KNS Śląska  Fabryka Okien, na który oddano 978 głosów. Triumfator z zeszłego roku, Dobroplast, zajął drugie miejsce, uzyskując 685 głosów. Trzecie przypadło kalendarzom firmy Stollar, które zdobyły 292 głosy.

Wyróżnienia redakcyjne

W tej edycji naszego konkursu postanowiliśmy przyznać również wyróżnienie redakcyjne. Otrzymała je firma Aluprof za kalendarz ścienny, który nas zachwycił niezwykłymi grafikami fasad z wplecionymi hasłami, przyświecającymi działalności firmy.

Drugie wyróżnienie przekazaliśmy firmie Aluron za funkcjonalność jej kalendarza książkowego. Opracowana została do niego aplikacja, dzięki której można łatwo przenieść zapiski z kalendarza do telefonu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom we wszystkich kategoriach i już zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepsze kalendarze branży stolarki. Bardzo dziękujemy też naszym czytelnikom za udział w zabawie i oddanie tysięcy głosów!

Zobacz również

Sprzedaż okien w Niemczech zależy od landu

Sprzedaż okien w Niemczech zależy od landu

W całych Niemczech w 2023 roku sprzedano o 1,5 mln mniej jednostek okiennych. Jednak dwa kraje związkowe odnotowały wzrost.

Hydro: miniony rok był pełny wyzwań

Hydro: miniony rok był pełny wyzwań

W zakończonym właśnie roku Hydro odnotowało spadek przychodów ze sprzedaży, a także zysków. Na ten wynik wpłynął m.in. spadek cen aluminium.

Sprzedawcy okien: sytuacja się ustabilizowała, ale rynek jest trudny

Sprzedawcy okien: sytuacja się ustabilizowała, ale rynek jest trudny

Handlowcy widzą niewielką poprawę, jeśli chodzi o sprzedaż okien. Dużo klientów korzysta z dofinansowania z programu "Czyste Powietrze".

1