Kongres Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE

Autor: |Data publikacji:

Jak polskie i zagraniczne firmy mogą uczestniczyć w odbudowie Ukrainy – nad tym zagadnieniem debatować będą uczestnicy Kongresu Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE. Wydarzenie odbędzie się już 21 – 22 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W pierwszym w Europie Środkowej kongresie COMMON w Poznaniu strona rządowa, samorządowa i przedsiębiorcy z Ukrainy spotkają się z polskim i europejskim biznesem. W trakcie wydarzenia odbędzie się 40 debat z udziałem 100 prelegentów na temat szerokiej współpracy w procesie odbudowy tego kraju.

Dlaczego warto?

Wydarzenie jest szczególnie przeznaczone dla branż: budowlanej, energetycznej, przemysłowej, transportowej, logistycznej, instalacyjnej oraz cyberbezpieczeństwa. Warto wziąć udział w wydarzeniu, tym bardziej, że już dziś według Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – PAIH w odbudowie Ukrainy chce uczestniczyć prawie 2,5 tysiąca polskich firm. Dla wielu z nich to właśnie kongres będzie początkiem współpracy.  „Forum Branżowe” jako patron patronat medialny zaprasza na wydarzenie. Więcej informacji o kongresie znajduje się na jego stronie internetowej, zaś ważne informacje dla uczestników TUTAJ.

 

Zobacz również

Nowe „Vademecum: marketing i oprogramowanie” dostępne na naszym portalu

Nowe „Vademecum: marketing i oprogramowanie” dostępne na naszym portalu

Nowe „Vademecum: marketing i oprogramowanie”. Sprawdź, jak skutecznie prowadzić marketing i wdrażać nowoczesne oprogramowanie w firmie.

„Gwiazdy Rankingu Buildera” dla branży stolarki

„Gwiazdy Rankingu Buildera” dla branży stolarki

Gwiazdy Rankingu Buildera to zestawienie firm o najlepszej sytuacji finansowej. Kolejna edycja zakończyła się na początku kwietnia 2025 r.

XXXIV Forum 100 – fotorelacja

XXXIV Forum 100 – fotorelacja

W ubiegłym tygodniu odbyła się XXXIV edycja Forum 100. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części fotorelacji.