MultiPublikacjaSystem drzwi wejściowych do domów i obiektów heroal D 72

System drzwi wejściowych do domów i obiektów heroal D 72

System heroal D 72 oferuje doskonałą różnorodność wzorów, spełnia najwyższe wymagania techniczne i zapewnia oszczędzającą czas realizację. Firma heroal wzbogaciła sprawdzony, wszechstronny system o różne funkcje, które związane są z dodatkowymi korzyściami.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaSystem przesuwny SYNEGO SLIDE

System przesuwny SYNEGO SLIDE

SYNEGO SLIDE to nowoczesne drzwi przesuwne firmy REHAU zaprojektowane z myślą o wysokich standardach współczesnego budownictwa. Ich walory użytkowe w połączeniu z korzystnym stosunkiem jakości do ceny sprawiają, że produkty SYNEGO SLIDE stanowią bardzo dobrą alternatywę dla znanych systemów drzwi tarasowych.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaDierre Polska zaprasza do swojego nowego showroomu

Dierre Polska zaprasza do swojego nowego showroomu

Dierre, wiodący światowy producent najwyższej jakości drzwi wejściowych, otwiera showroom w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się 18 maja w formule online. Zapraszamy!

Czytaj dalej
MultiPublikacjaBadania ITB potwierdzają doskonałe parametry systemu Yawal FA 50N

Badania ITB potwierdzają doskonałe parametry systemu Yawal FA 50N

Z końcem roku w Instytucie Techniki Budowlanej przeprowadzono badania systemu fasadowego produkowanego przez Yawal S.A. w czterech wariantach konstrukcyjnych. W…

Czytaj dalej
MultiPublikacjaAluminiowe rolety zewnętrzne – nowość w ofercie Aliplast

Aluminiowe rolety zewnętrzne – nowość w ofercie Aliplast

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu aluminiowych rolet zewnętrznych do oferty systemów Aliplast. W ofercie dostępne są trzy modele – roleta adaptacyjna R /Round, roleta adaptacyjna Q /Quadro, roleta zewnętrzna H /Hide/.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaMyPricer – zwiększ swoją sprzedaż

MyPricer – zwiększ swoją sprzedaż

Przeznaczony dla europejskich producentów z sektora stolarki okiennej i drzwiowej, bram, pergoli oraz osłon przeciwsłonecznych MyPricer umożliwia dostarczanie klientom łatwego do użycia, 100 proc. webowego rozwiązania umożliwiającego łatwe tworzenie wycen i przesyłanie zamówień. Jest to narzędzie służące do pozyskiwania klientów i budowania lojalności, a co za tym idzie, poprawy efektywności handlowej producentów z branży.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaDP180 PRIMEVIEW – najbardziej wszechstronny system przesuwny na rynku

DP180 PRIMEVIEW – najbardziej wszechstronny system przesuwny na rynku

Yawal S.A. nie stawia wyłącznie na nowe produkty, ale też systematycznie rozwija systemy znajdujące się w jego portfolio. Od kilku lat do systemu izolowanych profili aluminiowych przeznaczonych do konstruowania najwyższej klasy drzwi podnoszono–przesuwnych DP 180 wprowadzane są udogodnienia i zmiany zwiększające jego możliwości konstrukcyjne i poprawiające parametry techniczne.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaLider na rynku skrzydeł drzwiowych wchodzi na polski rynek

Lider na rynku skrzydeł drzwiowych wchodzi na polski rynek

Producent komponentów do drzwi, OH Industri, planuje w 2021 zwiększyć swoją sprzedaż na polskim rynku. Oferuje szeroką gamę izolowanych drewnianych skrzydeł drzwiowych i paneli kanapkowych.

Czytaj dalej