MultiPublikacjaTermo-refleksyjne farby poliestrowe

Termo-refleksyjne farby poliestrowe

Termo-refleksyjne farby poliestrowe to zrównoważone i przyjazne środowisku rozwiązanie dla trwałych i kolorowych powłok.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaOd 30 lat Deceuninck tworzy w Polsce zrównoważoną przyszłość

Od 30 lat Deceuninck tworzy w Polsce zrównoważoną przyszłość

Powstałe w 1993 roku biuro handlowe Deceuninck Poland zlokalizowane przy ul. Libelta w Poznaniu w przeciągu 30 lat zamieniło się w duży zakład produkcyjny. Od 1999 roku zlokalizowany jest on w podpoznańskim Jasinie koło Swarzędza i zatrudnia dziś ponad 400 pracowników, dysponując przy tym nowoczesnym centrum dystrybucji na Polskę i kraje Europy Centralnej, Wschodniej i Południowej. Tak właśnie swoją obecność na polskim rynku realizuje firma Deceuninck – globalny producent systemów okiennych, drzwiowych i tarasowych.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaWywiad z Jakubem Turowskim – właścicielem Winlux Internorm

Wywiad z Jakubem Turowskim – właścicielem Winlux Internorm

Wywiad z Jakubem Turowskim – właścicielem salonu stolarki Winlux, który rozpoczął współpracę z Internorm Polska.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaTargi BAU 2023 – przeżyjmy to jeszcze raz

Targi BAU 2023 – przeżyjmy to jeszcze raz

Targi BAU w Monachium po czterech latach ponownie gościły największych producentów branży stolarki otworowej. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć największych…

Czytaj dalej
MultiPublikacjaGeze – doświadczony innowator

Geze – doświadczony innowator

Zwiedzając targi budowlane nie sposób przejść obojętnie obok stoiska firmy, która świętuje swój 160. jubileusz. Nawet jak na warunki niemieckie, to ewenement. Z tym większym więc zaciekawieniem zajrzeliśmy na stoisko firmy GEZE, która w Niemczech działa od 1863 roku, a w Polsce jest naszym redakcyjnym sąsiadem na warszawskiej Pradze Północ.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaPatrz w przyszłość z Internorm. Nowy Program Partnerski

Patrz w przyszłość z Internorm. Nowy Program Partnerski

Internorm, lider europejskiego rynku okien, otwiera się szeroko na współpracę z partnerami w Polsce. Nowy Program Partnerski daje dystrybutorom stolarki okienno-drzwiowej jeszcze więcej możliwości budowania przewagi konkurencyjnej. Zobacz, co możesz zyskać jako partner Internorm.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaFlagowe produkty i premiery

Flagowe produkty i premiery

Dla firmy Tarasola rynek niemiecki należy do kluczowych kierunków eksportowych. Nie mogło więc zabraknąć tego producenta pergol, zadaszeń tarasowych i wiat na największych w tym kraju targach budowlanych BAU 2023. Firma zaprezentowała dwie topowe konstrukcje oraz nowość, która od niedawna jest w ofercie.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaHuczne wejście w kolejne ćwierćwiecze

Huczne wejście w kolejne ćwierćwiecze

Choć spółka Simonswerk Polska została założona w 1997 roku, pandemia uniemożliwiła uroczyste świętowanie jubileuszu 25-lecia. Targi BAU 2023 w Monachium okazały się więc nie tylko doskonałą okazją do hucznego świętowania wejścia w drugie ćwierćwiecze działalności ale również odpowiednim miejscem do zakomunikowania rynkowi przełomowych wydarzeń i premier produktowych całej grupy.

Czytaj dalej