MultiPublikacjaZostań partnerem INTERNORM POLSKA

Zostań partnerem INTERNORM POLSKA

Internorm to europejski lider wśród producentów okien i drzwi. Od ponad 17 lat spełniamy marzenia Polaków o oknach i drzwiach PREMIUM. Znamy potencjał rynku i wiemy jak dotrzeć do naszego odbiorcy. W związku z dynamicznym rozwojem marki w całej Europie rozszerzamy sieć sprzedaży Internorm Partnerów także na terenie Polski.

Czytaj dalej
MultiPublikacja„Okna z Polski się liczą!”

„Okna z Polski się liczą!”

Wywiad z Joanną Skalbaniok, prezes Roto Frank Okucia Budowlane, który ukazał się w lipcowym numerze „Forum Branżowe”

Czytaj dalej
MultiPublikacjaSkyfens – nowe okna dachowe z widokiem na przyszłość

Skyfens – nowe okna dachowe z widokiem na przyszłość

Prawdziwie komfortowe wnętrze, to nie tylko stylowe wykończenie, nowoczesne meble i inteligentny robot kuchenny. To przede wszystkim bezpieczna, oszczędna i funkcjonalna przestrzeń, w której chętnie odpoczywasz i spędzasz czas z bliskimi. Kluczowymi w tej kwestii elementami konstrukcji budynku są okna, zapewniające światło, ciepło, ochronę, ale również piękne, kojące widoki. Aby wykorzystać maksimum ich możliwości i wybrać produkt najwyższej jakości, postaw na całkowitą nowość na rynku – okna dachowe SUPRO marki Skyfens.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaTechnoform ułatwia pracę producentom szyb oraz stolarki otworowej

Technoform ułatwia pracę producentom szyb oraz stolarki otworowej

Optymalnie zaprojektowana i dobrze skomponowana szyba zespolona decyduje o jakości, trwałości oraz właściwościach użytkowych okna. Najlepsze wyniki są możliwe do osiągnięcia, jedynie wtedy, gdy poszczególne komponenty, takie jak: ramka dystansowa, szczeliwo wtórne, pochłaniacz wilgoci, gaz szlachetny oraz szkło, są rozpatrywane jako spójny i kompatybilny system. Żywotność szyby zespolonej w dużej mierze zależy od konstrukcji jej krawędzi, w szczególności od rodzaju, jakości i ilości użytych materiałów oraz występujących pomiędzy nimi interakcjami.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaPergole dla producentów okien i ich dilerów od Sun Winner

Pergole dla producentów okien i ich dilerów od Sun Winner

Pergola bioklimatyczna Win Climatic jest najnowszym produktem łomżyńskiej firmy Sun Winner, która tym systemem wkroczyła do ścisłej czołówki europejskiego segmentu osłon.

Czytaj dalej
MultiPublikacja„Zmierzamy w dobrym kierunku”. Rozmowa z Janem Kidajem, Prezesem firmy Aliplast

„Zmierzamy w dobrym kierunku”. Rozmowa z Janem Kidajem, Prezesem firmy Aliplast

Rozmowa z Janem Kidajem, prezesem firmy Aliplast, która w tym roku świętuje 20-lecie istnienia.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaLakiernia przyszłości

Lakiernia przyszłości

Pilotażowa pionowa malarnia proszkowa pełna innowacyjnych rozwiązań technologicznych i technicznych.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaMocowana na zacisk ochrona przeciwsłoneczna heroal VS Z EM dostępna od zaraz

Mocowana na zacisk ochrona przeciwsłoneczna heroal VS Z EM dostępna od zaraz

Stale rośnie zapotrzebowanie na zewnętrzną ochronę przeciwsłoneczną, która utrzymuje przyjemny chłód w pomieszczeniach nawet w gorące dni. Szczególnie w budynkach zabytkowych, obiektach wynajmowanych lub nieruchomościach oferowanych na rynku wtórnym wymagane są przemyślane rozwiązania, które umożliwiają montaż bez uszkodzeń na skutek wiercenia otworów w oknach lub ścianach, a w razie potrzeby można je zdemontować bez pozostawiania śladów. Dzięki systemowi zewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej heroal VS Z EM firma heroal oferuje rozwiązanie, które spełnia te wymagania. System jest dostępny od zaraz.

Czytaj dalej