MultiPublikacjaZadbaj o wykończenie obrabianej powierzchni – szlifierka w procesie produkcji stolarki otworowej

Zadbaj o wykończenie obrabianej powierzchni – szlifierka w procesie produkcji stolarki otworowej

Prace związane z produkcją stolarki otworowej wymagają wysokiej precyzji i dokładności. Wszystkie wchodzące w jej skład elementy muszą być odpowiednio spasowane, co możliwe będzie tylko po odpowiednim wykończeniu ich powierzchni. Pomogą w tym szlifierki pneumatyczne oraz elektryczne, które w połączeniu z dobrej klasy akcesoriami ściernymi umożliwią uzyskanie idealnie gładkich płaszczyzn.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaJaka wiertarko-wkrętarka dla zakładów produkcyjnych?

Jaka wiertarko-wkrętarka dla zakładów produkcyjnych?

Sprzęt stosowany w przedsiębiorstwach musi sprostać wielu wyzwaniom. Całodobowa praca pod pełnym obciążeniem czy podwyższone ryzyko upadków oraz uszkodzeń mechanicznych to tylko niektóre z nich. Dlatego też przy wyposażaniu zakładu produkcyjnego w elektronarzędzia warto postawić na sprawdzone rozwiązania, takie jak wiertarko-wkrętarka Bosch 18V.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaDni Internorm Partnera na Targach BUDMA 2023

Dni Internorm Partnera na Targach BUDMA 2023

Spotkaj się z nami w dedykowanej Internorm Partnerom przestrzeni podczas targów BUDMA 2023 w Poznaniu.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaJak utrzymać czystość w hali produkcyjnej?

Jak utrzymać czystość w hali produkcyjnej?

Brudny zakład pracy to nie tylko gorsze morale i produktywność pracowników, lecz również znacznie większe ryzyko poważnego wypadku. W zależności od zakresu działalności przedsiębiorstwa dbanie o czystość może przebiegać na wiele sposobów – poczynając od dobrej organizacji wykorzystywanych narzędzi oraz materiałów, przez wyposażenie się w odkurzacz przemysłowy oraz stosowanie silnej chemii czyszczącej, a kończąc na zaawansowanych systemach odpylających. Jak zatem dobrać odpowiednie rozwiązanie do profilu firmy?

Czytaj dalej
MultiPublikacjaBEZPIECZEŃSTWO i DESIGN w kolorze BLACK

BEZPIECZEŃSTWO i DESIGN w kolorze BLACK

Śledząc trendy rynkowe Wilka stworzyła serię wkładek BLACK. Są one dostępne w klasach bezpieczeństwa A, B, C oraz pełnej gamie typów, funkcji i rozmiarów.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaOkna nSHEV od GEZE standardem w nowoczesnych budynkach

Okna nSHEV od GEZE standardem w nowoczesnych budynkach

Okna napowietrzające i oddymiające nSHEV coraz częściej są standardem w nowoczesnych budynkach. Nie tylko gwarantują właściwą jakość powietrza oraz zwiększają bezpieczeństwo jego użytkowników w przypadku pożaru, ale przyczyniają się do oszczędności dla właścicieli i operatorów obiektów.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaSymbioza według Winkhaus Polska, czyli 30 lat doświadczeń na polskim rynku stolarki
MultiPublikacjaKOMSTA – to już 30 lat! Okna i drzwi, które budują zaufanie

KOMSTA – to już 30 lat! Okna i drzwi, które budują zaufanie

Aż nie chce się wierzyć, że tak szybko upłynęło 30 lat od wejścia naszej firmy i marki KOMSTA na rynek branży budowlanej, w którym na samym początku obraliśmy jako wiodący obszar naszej działalności produkcję stolarki okiennej z PCV.

Czytaj dalej