MultiPublikacjaAnodowanie aluminium – kiedy lepsze jest przyjacielem dobrego

Anodowanie aluminium – kiedy lepsze jest przyjacielem dobrego

Aluminium poddane procesowi anodowania staje się jeszcze atrakcyjniejsze pod względem swych właściwości. Jak przebiega proces uszczelniania i ochrony profili aluminiowych i jaki wpływ na finalne cechy produktu?

Czytaj dalej
MultiPublikacjaNowoczesność i skuteczność – rolety zewnętrzne firmy Sun Winner

Nowoczesność i skuteczność – rolety zewnętrzne firmy Sun Winner

Jak skutecznie zapobiec nadmiernemu nasłonecznieniu, nagrzewaniu się okien i pomieszczeń budynków? Idealnym rozwiązaniem będzie tutaj roleta zewnętrzna Screen.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaDekarzu, dołącz do akcji!

Dekarzu, dołącz do akcji!

Misją akcji #DumnyDekarz jest popularyzowanie zawodu dekarza oraz stworzenie poczucia wspólnoty wśród profesjonalistów zajmujących się dekarstwem.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaSystemy do drzwi przesuwnych

Systemy do drzwi przesuwnych

Konstrukcja HELM Modul.Konzept dla drzwi przesuwnych z drewna i szkła spełnia wymagania w zakresie indywidualnej aranżacji wnętrz. Dzięki doskonale dopasowanym komponentom system okuć oferuje liczne rozwiązania przesuwne nawet w trudnych warunkach montażowych i ograniczonej przestrzeni aranżacyjnej.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaSunbreaker łamie promienie

Sunbreaker łamie promienie

Łamacze światła to detale architektoniczne służące rozproszeniu promieni słonecznych padających na okno lub szklaną elewację. W ten sposób chronią wnętrza przed przegrzewaniem. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań tego typu są systemy Sunbreaker firmy Selt.

Czytaj dalej
MultiPublikacjaTechnoform Polska inwestuje w rozwój

Technoform Polska inwestuje w rozwój

Ostatni rok był dla Technoform w Polsce czasem nieustającego rozwoju, intensywnych inwestycji oraz odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Nieco ponad cztery lata temu Technoform rozpoczął działalność w Polsce. We wrześniu 2019 roku z dumą ogłosiliśmy otwarcie naszego pierwszego magazynu w Polsce, któremu towarzyszyła relokacja biura. To dopiero początek zmian

Czytaj dalej
MultiPublikacjaBezpieczny i wydajny transport okien – na produkcji i montażu

Bezpieczny i wydajny transport okien – na produkcji i montażu

Produkcja i montaż stolarki odbywa się dzisiaj przy użyciu najnowszej generacji maszyn i urządzeń. Jedną z zalet ich zastosowania, o czym rzadko się wspomina, jest poprawa warunków pracy dla osób zatrudnionych na hali produkcyjnej oraz montażystów.  

Czytaj dalej
MultiPublikacjaSurowe loftowe wnętrze + Urban Jungle

Surowe loftowe wnętrze + Urban Jungle

Chyba nie ma nikogo, kto by nie znał stylu loftowego. Surowe, bardzo przestronne wnętrze i charakterystyczna gama kolorystyczna to jego cechy rozpoznawcze. Klimat pofabrycznych przestrzeni, wykorzystane stare hale magazynowe to kwintesencja stylu, którego nie da się pomylić z żadnym innym.

Czytaj dalej