Zestawienie największych producentów okien i drzwi w poszczególnych województwach. Dzięki obiektywnemu kryterium, jakim są przychody ze sprzedaży, wskazują firmy, które mogą pochwalić się duża stabilnością i odpowiednim zapleczem technologicznym, a jest ono gwarantem odpowiedniej jakości produktów. Wiele z zaprezentowanych tutaj producentów z powodzeniem sprzedaje okna i drzwi nie tylko w regionie, ale też może pochwalić się sprzedażą w całym kraju, a nawet na rynkach zagranicznych. Dzięki temu zestawieniu wielu klientów dowie się, jak licznie reprezentowana jest branża stolarki w ich okolicy i u kogo mogą zakupić lokalne produkty.

Artykuły

Liderzy Rynku Łódzkie i Świętokrzyskie

Liderzy Rynku Łódzkie i Świętokrzyskie

W najnowszej odsłonie naszego cyklu poświęconego regionalnym liderom stolarki zapraszamy do województw łódzkiego i świętokrzyskiego. Regiony te są bardzo zróżnicowane pod względem firm produkcyjnych, gdyż pomiędzy tutejszymi liderami a przedsiębiorstwami zamykającymi pierwszą dziesiątkę jest wręcz przepaść.

Czytaj dalej
Liderzy Rynku Podlaskie

Liderzy Rynku Podlaskie

Tym razem przenosimy się do północno-wschodniej części Polski, by zobaczyć, jak prezentuje się zestawienie tamtejszych liderów stolarki. Podlasie nie ma licznej reprezentacji na liście największych polskich producentów, choć znajdziemy wśród nich firmy, które należą do krajowej czołówki.

Czytaj dalej
Liderzy Rynku Mazowieckie

Liderzy Rynku Mazowieckie

Tym razem przenosimy się do największego pod względem powierzchni i liczby ludności województwa mazowieckiego. Którzy producenci należą do lokalnej czołówki i można ich określić mianem liderów rynku okien i drzwi?

Czytaj dalej
Liderzy Rynku Lubuskie i Zachodniopomorskie

Liderzy Rynku Lubuskie i Zachodniopomorskie

W naszym cyklu, w którym prezentujemy regionalnych liderów stolarki, przenosimy się na północny zachód Polski, by omówić czołowych producentów z województw zachodniopomorskiego i lubuskiego. Choć nie znajdziemy na tym obszarze wielu dużych firm, funkcjonuje tu kilka rozpoznawalnych w branży przedsiębiorstw, których produkty znane są nie tylko w kraju, ale również na wielu rynkach eksportowych.

Czytaj dalej
Liderzy Rynku – Opolskie

Liderzy Rynku – Opolskie

Czy fakt, że opolskie jest najmniejszym i najmniej zaludnionym województwem w Polsce, znajdzie odzwierciedlenie w zestawieniu tutejszych liderów stolarki? Funkcjonują tu firmy o zasłużonej renomie, z których kilka należy do krajowej czołówki, a swój zakład ma światowy lider produkcji okien dachowych. Sprawdźmy zatem opolskich wytwórców okien i drzwi.

Czytaj dalej
Liderzy Rynku – Śląskie

Liderzy Rynku – Śląskie

Tym razem przenosimy się do regionu, w którego pejzaż wpisane są familoki i szyby kopalniane. Jak wygląda zestawienie liderów rynku okien i drzwi województwa śląskiego? Znajdziemy tu wielu znaczących producentów stolarki, ale funkcjonują oni w cieniu giganta tej branży, i to nie tylko w skali krajowej. 

Czytaj dalej
Liderzy Rynku – Warmińsko-Mazurskie

Liderzy Rynku – Warmińsko-Mazurskie

W tym odcinku naszego cyklu przenosimy się do północno-wschodniej części kraju. Choć województwo warmińsko-mazurskie nie należy do kluczowych regionów na branżowej mapie, znajduje się tu wiele rozpoznawalnych marek.

Czytaj dalej
Liderzy Rynku – Wielkopolskie

Liderzy Rynku – Wielkopolskie

W tej odsłonie serii, w której przedstawiamy liderów rynku okien i drzwi w poszczególnych województwach, przenosimy się do Wielkopolski. Swoje siedziby mają tu zarówno ważni dostawcy, jak i producenci z naszej branż.

Czytaj dalej
Liderzy Rynku – Małopolskie

Liderzy Rynku – Małopolskie

W naszej prezentacji liderów rynku okien i drzwi w poszczególnych regionach Polski przenosimy się do województwa małopolskiego. Obszar ten okazuje się być kluczowym dla krajowej branży stolarki otworowej, ponieważ tutejsze firmy generują lwią część przychodów tego segmentu gospodarki.

Czytaj dalej